Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne több orgazmus?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több orgazmus? Lenn bövebben

Figyelt kérdés
Szóval,mi a párommal nagyon szeretjük egymást,és a sex is nagyon jó. minden alkalommal van orgazmusom,de ahogyan olvasgattam a nöknek egymás után többször is lehet,és nekem még ez a sorozatos még nem volt. nagyon kiváncsi vagyok,de azt hogy lehet elérni? légyszi irjatok
2009. dec. 1. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyi ideig tart nálatok a szex. Meg persze az előjátékra is figyeljetek oda. Ha odafigyeltek egymásra, és a párod is hosszabb ideig kényeztet akkor már baj nem lehet :) Te pedig lazulj el, ne görcsölj, csak add magad az élvezeteknek. (Ne az aktuális "Mit kellene főznöm ma?" kérdésen gondolkozz):)
2009. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!