Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfiaknak is olyan gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak is olyan gond lenne az orgazmus szezése mint a nőknek, akkor is ennyire erőltetnék a kiegyensúlyozott és minden napos szexuális életet?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy én is és a nők nagyobb százaléka gondban van, mert nehezen, alig, sokára vagy egyáltalán nem jut el a csúcsra. Párok hullanak szét, férfiak csalják meg feleségüket emiatt. Hogy is van ez?


21/L


2011. febr. 16. 15:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
én nem értem ezt a nők nem érnek el a csúcsra dolgot. Ez olyan kamuszagúnak tűnik, nem tudok nektek mit jelent az hogy orgazmus, de ha a fülembe nyökögnek, meg általában máséba is, akkor csak nem lehet olyan szar nektek.
2011. febr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ööö köszi, szuper :D előrébb vagyunk ezzel is
2011. febr. 16. 15:25
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen. De a férfiak így vannak összerakva, ahogy az állatvilágban a hímek általában, így van fajfenntartási ösztönük szerintem. :)

Egyébként meg nekem gyorsabban van szextől orgazmusom, mint a páromnak. :)21L

2011. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Szernzem ott van a válasz a kérdésedben.

A kiegyensúlyozott életre való törekvés, a kiegyensúlyozott szexuális életre való törekvés NEM!!! azonos az orgazmusra való törekvéssel!


Ez a leggyakoribb problémája azoknak a nőknek, akik nem, vagy csak ritkán jutnak el a csúcsra, Az orgazmus központúság.

Ha a kiegyensúlyozottságra, harmóniára "törekednének" (ez nagyon rossz szó ide) Ha a pillanatnyi jó érzés töltené el őket, természetesebben, és gyakrabban jutnának el a csúcsig.

2011. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
11%
A férfiak egy része meg mindig azon dolgozik , hogy orgazmust adjon , mégis minden nap kivánja a szexet . Köztük én is .
2011. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Igen ez jó kérdés!

A nők 50%-nak nincs orgazmusa sohasem szinte (persze egy része megjátssza h jó, másnak rendszeresen "fáj a feje", a másik 50 %-nál meg jó a párkapcsolat, jó partner a férj és a nő is élvezi az esetek nagy százalékában).


Ez egy olyan probléma, amit a nők nem szeretnek beszélni és titkolják is!


Én amikor először szexeltem, arra gondoltam, hát ezért nem érdemes szexelni, amikor a maszti ezerszer jobb!

Egy nőnek nagyon fontos, hogy meglegyen a párjával a bizaom és a mély szeretet! Ha a nő nem érzi, hogy szeretik, nem fog menni! Ha egy nő stresszeli magát, nincs kedve ehhez általában. A havi hormonális változások is befolyásolják a szexhez való kedvet! A nőknek nem úgy van hogy ott egy hüvely és akkor abba elkezdjük reszelni és akkor már jön is az orgazmust!

Egy nőnek az orgazmushoz meg kell teremteni a feltételeket:

-jó partner, bizlaom, szerelem, szeretet

- lelki egyensúly, mentális bajok hátrálják

-stressz nélkül

-gyakorlás, ugyanazzal a partnerrel.


Valójában ezekől függ, hogy egy nő élvezi-e vagy sem. És bizony a pasik nem azért szexelnek mindig, hogy felcsináljanak valakit (gyereket ritkán akarnak!!!) meg nem azért szexelnek más nőkkel, mert annyira akarnának 100 nő felé tartásdíjat fizetni...


Csupán azért, mert nekik ott a vekni amit ha húzogat vagy beledug valahova azonnal orgazmushoz vezet. Olcsó játék, könnyen megy. Stresszes, mérges, nyugodt, akármilyen a pasi, a pasik mindig tudnak dugni, mert nekik nem kell attól tartaniuk, hogy teherbe eshetnek, hogy jajj, itt fáj, ez most nem jó, vagy húú ma sem fogok elmenni.


Amúgy te láttál már olyan nő katonát aki bosszúból megerőszakol egy pasit?

Vagy egy sorozatgyilkos nőt, aki arra késztet egy pasit, hogy dugja meg jól, aztán megöli?


A pasiknak csak van ilyen szervük amivel érzelemmentesen lehet élvezni.

Persze vannak olyan nők, akik élvezik az egyéjszakásokat, mert megtanulták mi a jó nekik és azt csináltatják a partnerükkel, de általában a nőknek nem megy ilyen egyszerűen. Sőt, valakinek sehogy sem:P


Persze, ha nekünk nőknek a hüvelyünkben lenne a csiklónk, mi is mindennap akarnánk 3-szor is:D


Én úgy gondolom, hogy a nőknek ehhez kedvet kell csinálni, ha belegondolsz egy olyan nő akinek csak agy nehezen ha sikerül, már a szex gondolatára is fáradt lesz.

Nem hogy kedve lesz hozzá!

2011. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
16:04 vagyok, bocs, az ezer helyesírási hibáért:)
2011. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Igen! Fiú vok. Általában nem probléma nálam, hogy a lány is eljusson a csúcsra, ha ő is szeretné, pedig rendkívül nehéz, és szorongó eset :) Kis odafigyelés és annyi.


Amúgy egyetértek az előttem szólóval.


Tehát kell és fontos az orgazmus! Baj, ha csak nagyon ritkán van! pl egy lánynál ha több mint 50-60 %-ban nincs, amikor szeretné! Ez fontos, hogy nem az összes együttléthez kell viszonyítani, hanem ahhoz, hogy a lány egyáltalán akarja-é az orgazmust éppen, vagy csak hagyja hogy a fiú jól érezze magát.


De az, hogy a lányoknál kialakult, ez az orgazmusközpontúság, nem értek egyet. Én számtalanszor hagyom a bnőmnek, hogy miután elment, csak feküdjön rajtam, és én nem megyek el, mert neki utána kissé kellemetlen ha mozgok benne. Pedig fiú vok! (És csak legközelebbi alkalomkor megyek el.)


Nekem ekkor is jó érzés a szex, mert jó átölelni közben, jó csókolgatni, és isteni mozogni benne, ahogy melegszik odalent... Ennél közelebb soha nem érezhetem magamhoz. És azért is jó érzés, mert örömet okoztam neki, és ettől én is örülök. És engem ez is felizgat, hogy neki jó!

Engem nem kimondottan a vége vonz a szexben, hanem ez a soha sehogy máshogy nem érezhető közelség! MIntha a mennyben lennék.


Tehát igen, akkor is akarnám a szexet, ha nem kapnám meg mindig az orgazmust.


(Am meg szerintem minden lány el tud menni, mindig ha el akarna, csak rossz pasit választanak hozzá, aki nem figyel rá. Számtalan módja van a lány kielégítésének, persze én azt szeretem, ha rajtam történik meg a dolog. Előjáték, becézgetés, felcsigázás, és persze hosszú menetek, változatos pózokkal, legvégül abban a pózban, amelyben a lány a leghamarabb el tud menni. Ez általában a lány felül pozisün.)

2011. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

16:13 vok. Uppsz, nem 16:04-el értettem egyet, hanem 15:53-mal. Csak mire megírtam, már közbeírtak :)


16:04-gyel nem egészen értek egyet! Aki ezt írta:

"Csupán azért, mert nekik ott a vekni amit ha húzogat vagy beledug valahova azonnal orgazmushoz vezet. Olcsó játék, könnyen megy. Stresszes, mérges, nyugodt, akármilyen a pasi, a pasik mindig tudnak dugni, mert nekik nem kell attól tartaniuk, hogy teherbe eshetnek, hogy jajj, itt fáj, ez most nem jó, vagy húú ma sem fogok elmenni. "


Ez is nagyon egyoldalú nézőpont, lehet feminista magazinok írnak ilyeneket mert köze nincsen a valósághoz.

Ha a fiú stresszes, mérges, kisebbségi érzése van, csődöl az üzlete stb..., nagyon gyakran fel sem áll. Vagy a fiú nem tud elmenni. Ha ez gyakori eléggé pénikba eshet át a férfi.

Mind a két nemnek megvannak a jó és rossz oldalai is. A lánynak abból a szempontból könnyebb, hogy "csak" feküdni kell, hogy sikert okozzon a férfinak, ezáltal magának. A férfinak igenis dolgozni kell azért, hogy sikert okozzon a nőnek és ezáltal magának. Ebből a szempontból a férfinak nehezebb dolga van!!!! Ha a férfi stresszes, mert kirúgják vagy bármi ilyesmi... ha fel is áll, nem olyan kemény, és valóban így is el tud menni, de a partnerét nem tudja kielégíteni, mert ahhoz maximális keménység kell! Velem is előfordult már soxor h stressz miatt nem tudtam hozni a formám, emiatt még stresszesebb lettem. Olyan is volt, hogy nem tudtam elmenni! tehát ez nem csak a nőkre igaz. (Meg kellett szüntetnem a külső problemát, h normálisan érezzem magam és a nőnek is meg tudjam adni, hogy jó legyen. A férfiakon emiatt dupla felelősség és "kényszer" van.


Ha egy nőnek kicsi a cicije? Semmi baj! (Az hogy követni akarják a hülye médiát, már az ő bajuk és szilikonoztatnak. soha nem jönnék össze szilikonossal. Nekem pont a kicsi tetszik.) Ha egy fiúnak kicsi a fütyikéje? Én úgy látom fiúként, hogy 14 cm alatt írtó nehéz dolga van, ha ki akar elégíteni egy lányt! Ez tény, akármilyen orvosi 8cm a hüvely ostobasággal jövünk. 12cm alatt pedig életre szóló pszichológiai kezelés és kisebbségtudat. Persze, lehet családja, meg szerető felesége, de... ott az a de...


Az, hogy a lányok rendre olyanokkal jönnek össze, akikre az übermacsó ki ha én nem kifejezést használnám, ezáltal csak magukra figyelnek az ágyban, azok a lányok maguknak köszönhetik. (mert híres kell, nagyképű kell, vagány kell, gazdag kell...) Az a fiú aki másban figyel a lányra, érzelmes, odaadó, az a sexben is fog figyelni a lányra. Így kellene pasit választani. Nem vagányság alapján.


Ha így történt a választás, és a pasi önhibán kívül hamar elmegy stb... miközben mindent megtesz, azt úgy érzem, meg lehetne beszélni. És olyankor segítséget kell kérni szakembertől. ezt fentebb írtam.


Üdv


Mindenre van megoldás, csak meg kell beszélni.

2011. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
A nők orgazmusa tízszer intenzívebb, tízszer hosszabb a férfiakénál! (Már az ókorban is tudták, gyanítom hogy előtte is) ergo ha nektek csak minden tizedikre sikerül, akkor is még mindig csak egálban vagyunk! Ne merjetek panaszkodni! megjegyezném: nem feltétlenül a férfi hibája, ha egy nő nem képes elélvezni...legtöbbször nem.
2011. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!