Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti hinnétek olyan férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hinnétek olyan férfinak, aki rendszeres pénzügyi nehézsége hivatkozva nem vesz feleségül titeket?

Figyelt kérdés
*14* hónap kapcsolat (+2 hónap levelezés) *7* hónapja eljegyzés (amit én (nő) hoztam fel ötletnek, s ő (férfi) gondolkodási idő után eljegyzett, mert ő is akarta - állítja.

2014. jan. 13. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy őszinte, józan gondolkodású ember. Ha te is tudod, hogy rossz az anyagi helyzete, akkor miért nem hiszel neki? Másik dolog, ne erőltesd hogy elvegyen, attól nem fog jobban szeretni.
2014. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen, azért a párom, mert ismerem. És a lagzi nem olcsó muri. Még a 2 tanús sem 1000 Ft.
2014. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom ki hogyan van vele,de nekem elveszne a varázs ha a nő felhozza az eljegyzést.

Te most mindenáron gyűrűt akarsz a kezedre?Nem elég a szerelem?

2014. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kendrazoltan ***** válasza:
95%
Az én véleményem az, hogy önző dolog olyan dolgot erőltetni, mint az eljegyzés vagy a házasság...14 hónap kapcsolat szerintem közel nem elég egy efféle kötelékhez. Ne erőltesd, mert annak vagy az lesz a vége, hogy elhagy, vagy az, hogy inkább enged a nyomásnak, amit te helyezel rá folyamatosan, majd rájön, hogy ő még erre nem volt kész, akkor pedig jöhet a válás...ne csak magadra gondolj! Mert bizony a leírtak alapján te erőlteted azokat a dolgokat, amiket egy kapcsolatban szigorúan TILOS...
2014. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 PearlDiver ***** válasza:
93%

Én a helyedben megvártam volna, amíg megkéri a kezem.

Tudod, van egy ilyen régi szokás... nem véletlen egyébként, bár manapság fellazult ez is. Lehet, hogy csak azért ment bele, mert félt hogy különben elhagynád!

Szerintem ha férjhez menni készülsz, meg kéne ismerned a vőlegényedet annyira, hogy ne kelljen ezeket a kérdéseket itt feltenned! Ez nem vet túl jó fényt a leendő házasságra...

Egyébként a pénzügyi nehézség lehet valós indok, én sem akarnék úgy házasodni hogy nem tudom, hogy fogom eltartani a feleségem. De az is lehet, sőt valószínű, hogy neki ez messze túl korai, és valamiért nem akarja bevallani.


Kommunikáció! Öszinteség! Türelem! Ezekben még úgy érzem, nagyon van hova fejlődnötök külön-külön és együtt is! Szerintem még egy ideig ne házasodjatok össze, csak ha már mindent tudtok egymásról és még úgy is jó ötletnek tűnik!

2014. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés után, inkább ne álljatok az oltárhoz. Bizalom már most nincs köztetek.
2014. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Tehát még 2 éve sem vagytok együtt te meg már azt szeretnéd, hogy vegyen el?

Elárulom az anyagi nehézségek csak kifogás. Persze ettől még lehet valós probléma, de ilyen hamar nem házasodunk.

Költözzetek össze éljetek együtt, ismerjétek meg egymást rendesen, hogy tudnátok e a másikkal élni.

Nem szabad elkapkodni, mert az esküvő egy vagyon. minimum 1 misi és akkor nagyon kis szolid, visszafogott szűk körű rendezvény volt. És hát ki ne szeretne nagyot arra a napra amiből jó esetben csak egy van az életében? Egyből 2-3 millára rúg vagy még feljebb.

Ilyen hamar egy barátnőmet sem akartam eljegyezni, nem, hogy elvenni. És nekem úgy tűnik, te nagyon szeretnél feleség lenni. Férjet vadászol. Tipikus női hiba. Ezzel marják el maguk mellől a párjukat sokan, vagy hajszolják bele félrelépésbe.

Egyáltalán mennyi idősek vagytok???

2014. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szeretnék majd házas ember lenni, de az biztos, hogy 3 évesnél fiatalabb kapcsolatban még azt a nőt sem jegyezném el, akivel addig tényleg minden 100%-os. Valószínűleg inkább 4-5 év után jöhetne az eljegyzés, esküvő. Egész egyszerűen 14 hónap alatt nem lehet eléggé megismerni a másikat, mindig történhetnek meglepetések, nem láttad még egy csomó helyzetben, hogy mikor hogy viselkedik, arról nem is beszélve, hogy ez még bőven a rózsaszín felhős időszak. De az is igaz, hogy biztos anyagi helyzet nélkül se szívesen mennék bele egy házasságba. Szerintem nyugodtan el lehet hinni, hogy ezért nem akar, aztán könnyen lehet, hogy az általam említett dolog is közrejátszik, esetleg más is...
2014. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Akkor, ha mondjuk nem dolgoznék, a szüleim tartanának el és nem is lenne kilátásom munkára. Akkor megérteném, hisz magát sem tudja eltartani, hát még kettőnket.

Ha viszont kettőnknek együtt lenne lehetőségünk egy olcsóbb albérletet kivenni és ha nehezen is, de eléldegélni, akkor nem.

Azt az indokot nem fogadnám el, hogy drága az esküvő, mert nálunk a polgári ingyenes.

2014. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát ilyen rövid idő után házasodni...


amúgy mibe kerül egy házasság? lényegében a gyűrű meg a jegyző, oszt annyi.. olyan nagyon nem kerül sokba és csak egyszeri beruházás (már ha nem akarsz magadnak sok karátos gyémántgyűrűt.. )

és utána mi lesz? házasok vagytok, juhú! nem fog változni igazán semmi...csak ráerőltettél valamit, amit ő nem akar.. gondolkodási idő? hagyjuk már, őrlődési időnek inkább nevezhető..

viszont pénzügyi nehézségre nem foghatja, hisz mint feljebb írtam nem olyan vészes..


ne erőltesd, pláne ne ilyen rövid idő után!

2014. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!