Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mindig itt lévő rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindig itt lévő rendszeres tagok mikor élnek magánéletet, párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra a hölgyekre, urakra, akiknek a nevüket mindig látom a kérdések válaszainál (:
2013. febr. 3. 02:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Pl.ki?
2013. febr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak itt, mert unatkoznak, ami arra utal, hogy magányosak, ezért vélhetően nem élnek párkapcsolatban. Itt élik ki magukat, mert tükörbe nézni nehezebb, mint mások nyűgjével foglalkozni. Valószínűleg azt hiszik, hogy többek lesznek, ha oltogatják a népet.
2013. febr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem mondok neveket, mert akkor @nyázva lennék. De szerintem Ti is tudjátok, kikre gondolok.
2013. febr. 3. 02:28
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Az én nickemet társadalmi munkában üzemeltetjük négyen. Fel van osztva a hét, hogy kinek mikor alkalmas a munka. Hó végén a gyakorin összegyűjtött pontokat beváltjuk a Teszkóban kannás borra és családi kiszerelésű síkosítóra. Azzal elvagyunk következő hó végéig.
2013. febr. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nincs is most "hó" :D
2013. febr. 3. 02:29
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Érettségiig nem kell pátkapcsolat, addig meg itt vezetem le a feszültséget.
2013. febr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Én csak késő este szoktam itt lenni,,amellett bőven tudok.

Amúgy aki tudja,hogy valaki mindig itt van,az szintén mindig itt van.

2013. febr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Késő este szoktam felnézni max fél órára. De mindig ugyanazokkal a tőgymosókkal találkozom itt, főleg lányokra értem.
2013. febr. 3. 02:33
 9/19 anonim ***** válasza:
persze persze, mindenki csak éppen felugrik fél órácskára aztán azért van 5000 pontja a toplistán...
2013. febr. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Miféle listán? Én igazat írtam.
2013. febr. 3. 02:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!