Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után maradjak vele?

Figyelt kérdés

A párommal az elmúlt közel 1,5 év alatt ezek negatívan érintettek:


- chaten kezdeményeztem

- hosszú idő a randiig mire elhívott

- leutazások

- túlórák

- haverok

- szexhiány ( lelki eredetű potenciazavar volt)

- albérlet

- fáradékonyság

- kielégítés( önmagától nem csinálta,s ha megkértem rá nem csinálta jól - mindkettőnknek ez az első kapcsolata)

- alkohol (alkalmanként iszik)

- házimunka

- itthoni extra zűrök ( elveszi az értékes időnket)

- eljegyzés ( én kezdeményeztem)

- esküvő (még nem akarja s pénze sincs rá pedig nekem elég volna a legolcsóbb is)

- horkolás

- pénzhiány



2014. jan. 13. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs legalább 2x ennyi pozitívum mellette (márpedig gondolom nincs), akkor ne maradj vele.
2014. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem bírom elhagyni, nincs hozzá erőm. Úgy érzem mintha az életemet veszíteném el ,hogyha lehagynám. :(
2014. jan. 13. 12:17
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

ezzazz, listázzuk a másik tulajdonságait!

én is fel tudnék sorolni egy csomó negatívumot a páromban, de ez nem szociológiai kutatás, vagy statisztikai mérés, hanem párkapcsolat.. én a hibáival együtt szeretem oszt annyi


ő milyen listát tudna kiállítani rólad?

-erőlteted az eljegyzést, pedig ő még nem akarja

-erőlteted az esküvőt, pedig ő még nem akarja

-türelmetlen vagy, elsieted az egész kapcsolat elejét

-felrovod neki, hogy messze lakik és időnként utaznod kell hozzá

-felrovod neki, ha túlórázik, de azt is, hogy nincs elég pénz

-felrovod neki, ha a barátaival is tölt időt

-önző vagy

-önző vagy

-önző vagy


ezek után maradjon veled? hm... lehet, hogy ő szeret téged?

2014. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem mindent megtettem...
2014. jan. 13. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:
ne ... mindkettőtöknek jobb lenne
2014. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

1 Miért nem kerestél mást akkor, aki magától kezdeményezett volna.

2 Szintén az mint az első mondatomban.

3 Ezért ne foglalkozz tőled messzebb lakóval

4 Örülj hogy van munkahelye, másnak még az sincs.

5 Egy percig ne gondold hogy hanyagolja a barátokat, egy normális ember.

6 Idő kellett volna neki

7 Aki nem spórol fiatalon, annak albérlet jut.

8 A munka és a felnőtt lét velejárója

9 A következő srác, valószínűleg kifogásolhatatlan lesz

10 Férfi létére, elfogadott az ivás.

11 Miért nem ösztönözted

12 Nem egymásnak rendeltetett titeket a sors

13 Abba nem gondoltál bele, hogy a feje búbjára nem kívánja az esküvőt? és csak muszájból ment bele?

14 Legalább az esküvőt felejtsétek el mihamarabb, úgyis válás vagy szenvedés lenne

15 Szólj rá

16 Sok embernek van pénzügyi gondja, azok közül is az átgondolatlan embereknek

21/F

2014. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján veled van a baj.
2014. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PearlDiver ***** válasza:

Azért szokás, hogy a férfi kéri meg a nő kezét, mert nagyon fontos a leendő családfő elhatározása, amit alapoznia kell egy fajta egzisztenciára, az eltelt idő bizonyságára hogy ezt a nőt akarja, boldoggá tudja tenni, ő is boldog vele és eléggé ismeri, hogy megbízzanak egymásban stb.

Erre másfél év édeskevés!

Sandra Bullock pedig vicces, de a Nászajánlat egy amerikai film, könyörgöm, nem a valóság!

Szerintem ne maradj vele, mindketten jobban jártok.

2014. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a párommal 3 éve vagyok együtt, 1,5 éve együtt is lakunk.

Nálunk sem volt minden tökéletes, neki is vannak hibái, ahogy nekem is. De én úgy gondolom, hogy azért vagyunk együtt, hogy együtt oldjuk meg a problémákat is.

Ebbe beletartozott nálunk az is, hogy tavaly 2 hónapot úgy dolgozott, hogy szinte nem is találkoztunk, kora reggel ment, késő este ért haza, közben én is dolgoztam, munka után megcsináltam a házimunkát, ami így rám maradt, de logikus volt, hogy én csinálom meg, és nem hagyom a páromra, ha este 11-re fog hazaérni.

Soha nem kértem tőle semmit, mert tudtam, hogy fáradt, és azt is tudtam, hogy kettőnkért dolgozik ennyit. Bizony a szex is elég kevés volt akkoriban, de azt is megértettem, hogy neki nincs kedve hozzá a fáradtság miatt. Aztán mikor vége lett annak a munkának, nehezen tudtunk visszaállítani mindent az eredeti kerékvágásba, de végül sikerült.

Azt mondom, hogy azóta ugyanolyan jó a kapcsolatunk, mint amilyen előtte is volt.


Ha neked bosszantóak azok a dolgok, amiket itt felsoroltál, akkor inkább szakíts vele, mert ez neki sem jó így, és neked sem. Ha már most idegesít egy csomó dolog, akkor később csak még több fog, annak pedig előbb-utóbb úgyis különválás lenne a vége. 28/N

2014. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ezek után maradjak vele?"

Ne maradj vele. Mondom ezt úgy, hogy a kérdés utáni litániát el sem olvastam. Minek? Ha egyáltalán felmerül a kérdés, ha észérvek döntenek, az a kapcsolat fabatkát sem ér . Lépj tovább és keresd az igazit.

2014. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!