Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudok ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretjük egymást. Nagyon jól megvagyunk. Ha baj van mellettem van én is támogatom mindenben. De már 1 éve annyira féltékeny lettem hogy mindenen elkezdek veszekedni. Sose voltam ilyen, és ezért nem értem. Kapcsolatunk elején se "közepén" nem voltam sose ilyen. Senkivel se veszekedtem semmin soha, sose borultam ki semmin. De az utóbbi 1 évben mindenen kiborulok hisztizek, veszekedek. Párom már nem annyira közeledik felém, volt olyan amikor én akartam egy kicsit közelebb kerülni hozzá, de felkelt az ágyból és hopp neki most más dolga van. ( ?! ) Már szerintem nem annyira kíván bár azt mondja igen és azt mondja nagyon szeret. Félek, hogy elveszítem, de fogalmam sincs mit tehetnék. Rettegek, hogy a saját hülyeségem miatt lesz vége.
2014. jan. 13. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy amiatt lesz vége :S
2014. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk változtass ezen... Lányként mondom, hogy teljesen érthető a párod reakciója, ezt nem lehet örökké elviselni. Főleg így teljesen ok nélkül a semmiből, egy komoly és érett kapcsolatban... Más már rég kidobott volna ilyen hisztisen.
2014. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom, hogy teljesen érthető. Nem is mondom, hogy nem az. Csak fogalmam sincs, hogy lettem ilyen.
2014. jan. 13. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem kíván, mert hisztizel..
2014. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi a baj? Szereted nagyon, még veled van és ő is szeret. A nagyim mondta: Jó kapcsolat, hűség jó szex, bizalom. Fél évtizede vagytok együtt. Lepd meg valamivel emlékezz vissza mi az amitől felvidul alkossatok egy újabb közös célt. Ha szereted ésszel is szereted, változtass észrevetted ,hogy baj van ez már jó. Ha érzed ,hogy kiakadnál számolj 10-ig 20- ig ha kell 320ig ha baj van beszéld meg vele. És írj majd ,hogy mi van de ha parázol hidd el ,hogy elveszíted. Tavaly még menyasszony voltam. ti még együtt vagytok.
2014. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!