Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem teljesen jó életem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem teljesen jó életem van párkapcsolat nélkül is. Mondhatom hogy boldog vagyok, ti mit reméltek a szerelemtől?

Figyelt kérdés

Mármint azon felül, hogy van kihez bújni, beszélgetni, közös programokat csinálni, szexelni.

Ha nélküle boldogtalan az életetek, vele is az marad, nem?

Hiszen a szerelem nem minden, csak 1 kiegészítése a dolgoknak.


2014. jan. 13. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

rosszul látod. Neked ezaz élet jó.

De ne akard megmagyarázni másoknak h ez nekik is jó.

Nekünk nem jó.


De örülünk h te boldog vagy.

2014. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
kivéve, ha fenekestül felforgatja az addigi unalmas életemet - jó értelemben.
2014. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. nem azt mondom, hogy nem lenne még jobb az életem tőle, de nem lehet az egyébként boldogtalan, unalmas, szomorú élet minden rossz dolgát ellensúlyozni vele, ha van valakid.
2014. jan. 13. 15:47
 4/19 anonim ***** válasza:
Én meg az őrült szerelemmel teli életemet szeretem. :)
2014. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így vagyok, mint te kérdező.

Nagyon sokan azt hiszik, hogyha szerelmesek lesznek, akkor minden megváltozik, és majd boldogabbak lesznek. Először az embernek meg kell tanulnia elfogadnia magát, egyedül is boldognak lennie. Lehet, hogy klisé, de szerintem ez így van.

2014. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igaz hogy nem lehet de legalább van kinek megvigasztalnia. Minden hülyesègedet meghallgatja és elvisel.

Persze enélkül is boldog vagyok mert ha ott vannak a könyveim az bőven elég. :)

2014. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én egy jó párkapcsolatban egyértelműen boldogabb vagyok.
2014. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én mindent. Szerintem ez az élet értelme. Más nem lehet...hogyan lehetne? A szerelem magasztos, és nagyon jó, ha nem szeretsz, akkor kár élned. Akkor minek születtél? A szerelem az, ami tényleg létezik. Nem az adófizetés, a csekkbefizetés, a munkahelykeresés, a rák, nem az infláció, nem a válság, hanem a szerelem.
2014. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem lényegében nem változott túl sokat az életem a barátomtól. Ugyanúgy maradtak a hobbijaim, a suli, a meló, a barátok, a kockulás, meg minden.

De akkor is jobb. És nem tudom megmondani miért jobb így, de jobb. Távkapcsolat is, ritkán is látom, de egyszerűen jobb. És tudom, hogy neki is.

22L

2014. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8as, ezt mond majd szakítás után is...

Az életednek ha nincs más értelme, csak valaki más, akkor értéktelen az életed.

Hiszen önmagadban a saját értékelési rendszered szerint nem érsz semmit...

SZerintem az ember millió célt kitűzhet, és élhet magasztosabb, önzetlenebb dolgoknak is, mint a szerelem.

Mondjuk mások megsegítésének, a világ jobbá tételének stb.

2014. jan. 13. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!