Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te rajzolnál a barátnődnek/bar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te rajzolnál a barátnődnek/barátodnak? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom hogy rajzolok valami jót :D de nincs ötletem:/ ! (Perverz gondolatoktól kíméljetek :) )

2014. jan. 13. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
egy faszt a havas szélvédőjére
2014. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pedig én a barátomnak egy csajt rajzoltam aki épp szopik :))
2014. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok a rajzolásban valami jó, de mindig király dolognak tartottam az ilyet, szóval szerintem hajrá
2014. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én lerajzoltam őt, kicsit ilyen rajzfilmfigurásan, ahogy feszít meg pózol. Némiképp persze eltúlozva mindent, mert nem ilyen. :)


Cserébe kaptam egy rajzot, ahol meztelenül pucsítok. XD


De volt, hogy az egyik közös kedvenc játékunkból akartam lerajzolni a kedvenc karakterét, de az túl bonyolult volt én meg nem tudok olyan jól rajzolni.


Volt, hogy lerajzoltam egy szórólapra magunkat, ahogy felkelünk, és ő friss én meg tiszta kómás vagyok, és persze csak ilyen vicces-firka rajz volt, de kirakta a hűtőre.


22L

2014. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Rajzolj neki egy rózsát.
2014. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok rajzolni, de volt egy művészetis barátnőm, vele többször is leültem maszatolni (ő rajzolt, én általában hátráltattam az össze-vissza művészetemmel). De díjazta :) próbáld meg, a szándék a fontos.
2014. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer lerajzoltam neki az E gerendás födém közbenső födémbezőjében kialakított kiváltást padlóösszefolyó esetén

Tök romantikus volt

2014. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
rajzolj viragot szivekkelxD
2014. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én őt rajzoltam le egyszer. Majd a szülinapjára a kapcsolatunkat rajzolom le kicsit fauvizmus stílusban. :) Meg amolyan grafit rajzot is szeretnék készíteni, persze virágot. Rózsát.
2014. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) rózsa lesz, elég jól megy ;)
2014. jan. 13. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!