Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utolso 3 baratom atvert....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utolso 3 baratom atvert. Most megismerkedtem valakivel, de hogyan bizzak meg benne?

Figyelt kérdés

Egyik csak jatszott velem, a masik megcsalt, a harmadik kihasznalt es eltunt. Meg egy csalodast nem elek tul...

25N


2014. jan. 14. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne bizz benne nem kell mondani neki :)
2014. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az életben mindig vannak ilyen embere. Mondhatod, hogy ohh minden pasi egyforma, de ez akkor sem igaz. Vannak igaz olyanok akik pont ilyenek és lehet neked pont ez a zsánered. Talán mindig ilyenekbe futottál bele, de ha ez a pasi úgy érzed, hogy más akkor miért ne adnál neki egy esélyt ?! Szükség van a bizalomra, anélkül nem működik egy kapcsolat sem!
2014. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne bizz benne! 3 fa--kalap átvert, legegyszerübb ha apácának mész. Ennyi volt sorsod szerelmi élete.
2014. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem akarok apaca lenni. Tudom en is, hogy nem minden pasi egyforma, csak amikor sorozatban tortenik valami, kicsit elgondolkozol... En igenis akarok bizni benne, csak kicsit necces
2014. jan. 14. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy nekem most nincs senki a láthatáron.

Nem tudom hogy lehet ezen segíteni, annyi tanácsot tudok talán adni, hogy hagyj neki időt, nagyon sokat és ne jöjj vele össze olyan gyorsan, illetve ne csak annyi időt hagyj, mint az eddigiekkel. Hosszú idő alatt a bizalom is kialakulhat és az is kiderülhet, hogy érdemes-e egyáltalán összeállni vele.

2014. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!