Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy jobban esik a párommal való ölelkezés, ha olyan ismerős előtt történik, aki olyan szerencsétlenebb fajta és nem nagyon van esélye arra, hogy legyen párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 11:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami "önbizalom-löket" lehet neked, ami önmagában nem gáz hogy próbálod növelni, de ilyen módszerrel, hogy a másik szerencsétlenségét használod fel erre, önző és gonosz dolog.

Másrészt te mi alapján döntöd el, hogy valaki szerencsétlen és nincs esélye párkapcsolatra? Szóval ez inkább valami jellembeli kérdés lehet nálad, hozzátenném, nem túl szerencsés...

2014. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég gusztustalan ember lehetsz ez alapján... A párkapcsolatodról is nagyon jó képet ad az, hogy neked az számít, ki előtt vagytok a pároddal. Normális párkapcsolatban, amiben nem ilyen felszínes, rosszindulatú emberek vannak, ugyanolyan jól esik megölelni a párodat bármilyen körülmény között.


Hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek, pofám leszakad helyetted... Örülj a boldogságodnak, az egy jó dolog, de azért mások nyomorát élvezni... Tudok gratulálni!

2014. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát én akkor éreztem hasonlót amikor a férjem egyik haverja (lány) meg akarta kapni a férjemet. Pár nappal az esküvőnk előtt akarta befűzni.


Szóval amikor az esküvőn látott minket a lány, akkor igen, azt éreztem hogy hehe, ő az enyém és nem kapod meg...és sokat ölelgettem, és jól esett, hogy a lány is látja.


Mérges voltam a csajra na....6 éve volt rá hogy összejöjjenek, de neki akkor kellett amikor a férjem már engem akart elvenni...


Egyébként azért érezhetsz ilyesmit, mert tudat alatt felsőbbrendűnek érzed magad a párkapcsolatod miatt. Önértékelési zavarra vall. Mert ha nincs senkid, akkor kevesebbnek érzed magad.


27/N

2014. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!