Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vehetném rá, hogy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá, hogy kicsit jobban mutassa ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, ő 25 én 21 éves vagyok. Előttem nem volt komoly kapcsolata,én vagyok az első. Ennek én nagyon örülök, mert úgy érzem, kiélte magát, viszont megvan a hátránya is. Minden tökéletes köztünk, nagyon szeretjük egymást, de nagyon szeretném, hogy kicsit jobban kifejezze. Ha együtt vagyunk, nagyjából kimutatja, de amikor nem, olyan jólesne egy váratlan sms például.. Én szoktam neki néha írni kis aranyos dolgokat, tehát látja a dolgokat,nagyon jólesne tőle.
2014. jan. 14. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy jólesne. A célozgatásokat nem mindig vesszük észre.
2014. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk férfiaknak jellemzően nincs erre természetes késztetésünk, de hogy a csajok kedvében járjunk, viselkedésünket elvárásaikhoz igazítjuk.


A helyzet az, hogy férfi és nő más módon nyílik meg. Nőnek jellemzően először bíznia kell a férfiban ahhoz, hogy érzelmileg megnyíljon, ezt követően fogadja csak a férfi szexuális közeledését.

Férfi jellemzően először szexuális céllal közeledik egy nőhöz, érzelmi megnyílása egy folyamat, és csak utána nagyon lassan avat valakit a bizalmába (könnyedebb kapcsolatban ez ki sem alakul).

2014. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ne mutasd ki hogy mennyire szereted hidd el tapasztalatbol mondom
2014. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a férfiak nagy része ilyen, kevés aki természettől adódóan romantikus és figyelmes. Szerintem is mondd meg neki, ne durván, csak finoman, hogy te ezt igényelnéd. Ha van esze, nem egy érzelmi analfabéta, és tényleg szeret, akkor kapcsolni fog, hidd el. Ha meg nem, akkor nem tudsz mit csinálni, és eldöntöd, hogy jó-e ez neked. Engem ez zavarna (ill. zavart is mikor így volt), de hát mindenki más.
2014. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, ne már te épp ezen rinyálsz?! Engem pont ezért dobott egy tini csaj, mert szerinte túl érzelmes és romantikus voltam vele és ez így neki nem megy... -.-
2014. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!