Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vehetném rá a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a párom, hogy rakjunk félre pénzt? (Lent)

Figyelt kérdés

A páromnak van egy 15éves lánya,hetente egyszer találkoznak..de van hogy a lány itt van 2napot is..Aranyos,barátságos,jol kijövünk.

Egy a bibi,a párom(élettársam) rengeteget költ rá. 200euro csak a gyerektartás.. A decemberi hónap 450euro volt. Félre ne értsétek,eddig egyszer se szenvedtem hiányt semmiben,SOHA!! Ugy volt hogy e honap végén érkezik a bútorunk,de majdnem kölcsön kellett kérni,mert nincs pénzünk. Magamra nem költök,van 3nadrágom,és 2amiben dolgozni járok. És ilyen elegánsabb felsőm is csak 3van. Cipőm is csak a 3éves. Ezt azért irom,nehogy azt higgyétek,hogy a lánytól sajnálom,de magamra pedig költök.. Babát tervezünk. Ez egy ok a spórolásra. Albérletben lakunk,félek hogy egyszer csak kiraknak bennünket,szeretnék ez miatt is spórolni.De igy egyszerüen nem tudok.. Mindig azt mondja,h maaajd spórolunk legközelebb. Hogy magyarázzam el neki? Ugy hogy a lányát lehetőleg ne emlitsem meg,félek hogy megbántanám akaratom ellenére :(


2013. dec. 28. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez van, ezzel jár ha valaki elválik és van egy gyerek is.
2013. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és rágd át vele az egészet.
2013. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A nőknél van a legnagyobb fegyver! A szex megvonásával sok mindenre rálehet venni egy férfit! ;)
2013. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem baj,ha van gyereke.. Tudod jó néha néznem őket.. És igy mégjobban várom,hogy végre nekünk is legyen :)

Na majd valahogy megoldom.. Remélem sikerül..

2013. dec. 28. 20:13
 5/11 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy egy számlára tegyen x forintot havonta-- és az szépen lassan gyűlik..
2013. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as kommentelő :) Jaj,nálunk a szex megvonás el sem tudom képzelni mihez vezetne.. Hülyének is nézne,ha ezért nemet mondanék :)
2013. dec. 28. 20:15
 7/11 A kérdező kommentje:
5ös,ez már régen is eszembe jutott...nem is tudom mért felejtettem el. Igen,ez lehet a megoldás.. Köszönöm :)
2013. dec. 28. 20:17
 8/11 Missi_Key ***** válasza:

tud róla h te gyereket akarsz?


másrészt meg, ne szülj úgy hogy lehet hogy kiraknak....hova szülsz az utcára még egy csavargó gyereket...gondolkozz mielőtt gyereketvállalsz..

2013. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Irtam,hogy babát tervezünk! Azaz nem csak én.. Szóval egyenlőre csak tervben van.. Nem értem mért kell lekezelően beszélni velem. Hányan élnek albérletben picibabával..

Pont az előbb beszéltünk párom anyukájával,hogy neki az ő háza(kertes) túl nagy,és egy ilyen kis lakás mint a miénk,jobb lenne neki. Szóval lehet cserélni fogunk. Igy már semmiképp nem szülök utcára. Köszönöm azért a hozzászólásod!

2013. dec. 28. 22:28
 10/11 Missi_Key ***** válasza:

azért vagyok lekezelő, mert azt írtad: "félek hogy egyszer csak kiraknak bennünket"...és egy csomó ember csinálja ezt, szül mikor nincs háza munkája, viszi a bank a házát mert akkora hitelt vesz fel a gyerekre amit nem bír..aztán meg sír a szájuk a segélyért....

ha te nem ilyen vagy bocsánat, de az írásodból ezt szűrtem le

2013. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!