Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkolózik a Feleségem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkolózik a Feleségem, vagy csak bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés

A feleségemet kérdezgettem az előző kapcsolatairól (is), sok év és kérdezgetés után vallott be egy "Új" partnert. Azt mondja, azért felejtette el eddig, mert neki nem volt fontos. A partnerei számából is kifelejtette. Többször is beszéltünk a kapcsolatairól, de csak kérdésre válaszol, esetleg ingerülten, és szinte minden alkalommal változat a történetek bizonyos részein. Ez az egy, számomra feltűnően kérdéses története van. Ebből csak a srác keresztnevére, és hogy egyszer szeretkeztek nyilvános helyen emlékszik. Előző alkalmakkor két helyszínt és discot is határozottan említett, és volt hogy a keresztnevére sem emlékezett, és ezek variációi. Nem emlékszik, mikor, hogy találkoztak, és a szakításra sem.

Előttem 3 szexpartnere volt (19 évesen), ez a második. Lehet, hogy tényleg erre az egy alkalomra nem emlékszik, és igaz minden? Vagy több ilyen "kalandja" volt, tényleg zavarosak az emlékei, de nem akarja, hogy ez kiderüljön és inkább azt mondja, hogy elfelejtette? Biztosítottam róla, hogy szeretem és ez nem változtat semmin, de ragaszkodom az igazsághoz még ha esetleg fáj is (Ne legyenek egymás előtt titkaink, és ne éljünk tovább kétségekkel). Főleg a hölgyeket kérném, hogy segítsenek nekem megítélni, hogy igazat mond, vagy ha nem akkor mi lehet a háttérben. Köszönöm: 35F



2014. jan. 15. 00:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de nem mindegy? Nem melletted volt más kapcsolata...nem melletted feküdt le mással... Ha pl. azt mondaná, hogy lefeküdt még előtted +3 pasival, mi változna?
2014. jan. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fúúúúúú..... remélem nem találkozok ilyen kombinálós pasival, mint te:D már bocsesz, de olyan k....rvamindegy, h előtted kivel volt, nem?:D
2014. jan. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ezekre a kérdésekre számítottam. Ha 33-at mondana akkor sem tudnék rosszat gondolni róla, mert nagyon szeretem, és a gyerekeim anyja. De tudnám, hogy mélységesen bízik bennem, és hogy nincsenek egymás előtt titkaink. Itt nem egy számról van szó, hanem az őszinteségről, egymás tökéletes megismeréséről, bizalomról. Az élet egyéb területein Ő az ideális feleség, de ebben a témában sokszor ferdített már, a kapcsolatunk elején is, ami utólag derült csak ki. Ezért már bizalmatlan vagyok. Ez az állapot felőröl minket, és meg kell tudnunk oldani. Bízni akarok benne, ezen a téren is.

(Na jó, a 33-ra már azért egy kicsit irigykednék.)

2.nak, ha ismernéd, az életünket, én lennék álmaid pasija.

2014. jan. 15. 01:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Gondolom mielőtt elvetted akkor se tudtad ezekre a választ. Akkor nem nem zavart, most x idő után zavar, hogy nem tudod? Nem a múlttal kell foglalkozni!
2014. jan. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha ezekre a válaszokra számítottál...akkor gondolom tudod, hogy hülyeség amin agyalsz...
2014. jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Látom nagy a baj a válaszadók fejében, képtelenek értelmezni bármit is.

Kérdésre válaszolva,

ez így ebben a formában valóban tré, de nem tudsz vele mit csinálni.

Valszeg szégyell dolgokat azért kummant.

Senki se szívesen büszkélkedik azzal, h vágták partiba.

Ha annyira bolygatni akarod az ügyet, készülj fel arra, h valszeg más is ki fog derülni, ez ilyenkor így szokott lenni.

2014. jan. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 menta34 ***** válasza:

Kérdező, ezzel a stílussal amit itt is nyomsz tönkreteszed mindkettőtöket tökéletesen feleslegesen. Vélhetően valamikor szépített amikor mesélt a korábbi partnerekről, aztán belekerült egy hazugság spirálba. Lehet már akkor is idealista voltál és nem mert bevallani olyan dolgokat amit kipróbált.

Azt lenne jó tudni, hogy nálad hol a határ? meddig viselnéd el és honnan nem? szerintem ezt ő se tudja, ezért fél bevallani. Mondjuk kipróbálta két pasival egyszerre, ez még oké? vagy érdekből? vagy nővel? vagy pisiszex vagy akármi? :) Szerintem légy nagyvonalú és ne szívd a vérét ezzel, élj a jelenben ne a múltban.


Még olyat is el tudok képzelni, hogy amit kipróbált az nem tetszett neki, de ha bevallaná te hős szerelmesen megértenéd csak azt akarnád, hogy vele is, ő meg ezt nagyon nem akarja.

2014. jan. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mond igazat, ráadásul elég buta is a nejed.
2014. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen egyértelmű, h a feleségednek több partnere is volt, mint 3.

Nem véletlen, h mindig mást állít, ez azért van, mert ő maga se emlékezik, h legutóbb mit füllentett.

A létszámon meg nyugodtan üthetsz egy duplát, sőt ahogy előttem írták nem kizárt a két pasis felállás se.

Ha valóban emiatt vagy bizalmatlan akkor elég buta vagy, mert ez nem igazán hazugság, hanem inkább füllentés.

Viszont úgy érzem téged inkább a szám meg a tett zavar, nem a bizalom.

Így vagy félreteszed(elárulom, h soha nem fogja bevallani, a nők emlékezete ilyenkor elég szelektív, ahogy észrevehetted), vagy kattoghatsz életed végéig.

2014. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha, mint állítása szerint, csak 3 partnere volt, akkor kizárt dolog, hogy elfelejtette volna az egyiket. Én arra gondolok, hogy valamiért szégyelli a dolgot. Nem feltétlenül azért, mert benned nem bízik meg, hanem azért, mert már felnőtt fejjel elítéli saját maga tetteit.

Nem tudom, hogy egyéb dolgokban mennyire egyszerűen nyílik meg, de lehet, hogy még időre van szüksége. Ha már megemlítette, akkor valószínűleg beszélgetni akar róla, csak még nem tudja, hogyan. Én azt mondanám apró lépésekben hozd fel a témát, ne reagálj túl semmi új infót, ne piszkáld. És szépen lassan, amikor látja, hogy te tényleg nem ítéled el, akkor megnyílik.

Az, hogy mondja valaki, hogy nem fogja elítélni, nem lesz kevesebb az nem elég. Mivel nem tudhatod pontosan, mi van a háttérben, így nem is tudhatod, hogy reagálsz. És szerintem ettől tart.


30/n

2014. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!