Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most megbocsájtott, vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megbocsájtott, vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Na már most megcsaltam a barátnőmet,de nem sokkal a dolog után szépen el is mondtam neki,mivel nem akartam hazudozni!

Sokat veszekedtünk,egy hétre szét is mentünk,de úgy döntött megbocsájt!

Én vissza is fogadtam,az egyetlen kikötésem az volt,hogy ha tényleg meg szeretne bocsájtani,akkor nem vágja a képembe a dolgot!

Viszont most eltelt lassan 5 hónap,de szinte minden nap felemlegeti,holott meg lett beszélve,hogy nem fogja!

Bizalmatlankodik velem,számon kér,nem mehetek el a barátokkal szórakozni,úgy hogy ő is ismeri őket.....kezdem már egy kicsit soknak érezni.

Elkövettem egy hibát,megbocsájtott,most mégis minden nap a szememre veti.

Már mondtam neki,hogy ha nem bírja felfogni,hogy ez így nem lesz jó,akkor szakítson!



2013. jan. 24. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bírt megbocsájtani de szakítani sem tud. Rossz hírem van: szerintem soha nem fog tudni megbízni benned. Jobban tette volna ha visszacsal, legalább megnyugszik a lelke.
2013. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pretty Ballerina ***** válasza:

Jobban tette volna ha visszacsal?

Jobban tették volna, ha szétmennek.

2013. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Jobban tette volna ha visszacsal"


vágnám ki úgy hogy a lába sem....én nem ő vagyok,és ezt tudja!

2013. jan. 24. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég papucsnő lehet szegénykém. Remélem jól megkínoz mielőtt kilök. :)
2013. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval totál megérdemled: te még ennyire se bocsájtottál volna meg. Mondjuk szerintem ő se tette, csak egyelőre még nem talált helyetted mást, de tuti le fog lépni előbb utóbb. Jobban teszed, ha te is más után nézelődsz!
2013. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!