Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek a leszbikusokról? Szerintetek mennyire elítélendő egy 20 éves és egy 30 éves nő kapcsolata?

Figyelt kérdés

Ti ismeretek hasonló helyzetben lévőket?

Félreértés ne essék én heteró vagyok viszont van ilyen ismerősöm.


2014. jan. 15. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem totál 8
2014. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
miert, egy 20 eves no es egy 30 eves ferfi kapcsolata mennyire 'elitelendo'? tok mindegy hogy meleg vagy nem meleg kapcsolat...
2014. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Bírom őket, megvan egy csomó filmjük.

Na jó, viccet félretéve, toleráns ember vagyok, szóval nagyjából semmi. Az embert a személyisége alapján ítélem meg max., amikor már valamennyire megismertem, de a nemi identitása miatt nem fogom.

2014. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyi. Én nem igazán vagyok oda a melegekért, főleg nem, ha az utcán, a gyerekek előtt csinálják. Ez egy ugyan olyan divat böszmeség, mint a páwák meg a sok hasonló dolog. Nincs rá szükségünk, csak hátráltatnak minket...

De amúgy nem érdekelnek, amíg nincsenek a környezetemben

2014. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint mi férfiak ez iránt egész toleránsak vagyunk, de csajok többsége durván elítéli. Persze azért bosszantó, ha olyan jó csajról derül ki, aki eddig kedvesen fogadta a közeledésünket.

A melegek iránt viszont a csajok toleránsabbak, mi jellemzően utálatosnak tartjuk ezeket.

2014. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom nincs velük, se a leszbikusokkal, se a homoszexuális férfiakkal, egész addig, amíg ők is normálisan kezelik (nem a főút kellős közepén kezdenek el smárolni, délután négykor, és nem kötik mindenki orrára) A divatmelegeket meg utálom.
2014. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, megnyugtatlak, a divat melegeket a melegek is utálják.:D
2014. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez elítélendő? 10 év nem a világ vége. :)
2014. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!