Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan kapcsolatról ahol a lány az idősebb? Hány évvel lehet fiatalabb a fiú, hogy az még ne legyen elítélendő?

Figyelt kérdés

Most néztem egy filmet amiben egy 29 éves nő összejött egy 17 éves sráccal.


Minden olyan kapcsolat elítélendő ahol a fiú még kiskorú, a lány pedig már felnőtt? Mi a véleményetek?


2013. nov. 19. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint leszarom
2013. nov. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmivel sem elítélendöbb, mintha fordítva lenne :) Engem igy sem úgy sem zavarna
2013. nov. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az.

Egyik haverom 14 volt,amikor összejött a 18 körüli barátnőjével.

Engem is régebben csak idősebb lanyokkal hozott össze az élet.

6,10,4 év sokszor.

2013. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem elítélendő, de fura... mivel általában a lányok az érettebb pasikra buknak, a fiúk meg kedvelik, ha a lány kicsit fiatalabb, és így "dominálnak".. bár ez csak saját tapasztalat...
2013. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nekem eddig csak egy olyan kapcsolatom volt ahol én voltam az idősebb. Most viccen kívül, nincs ebben semmi.

Az első barátnőmmel 16 évesen jöttem össze, ő akkor volt 18 éves, vele másfél évig voltunk együtt, de ő egyetemre ment így szakítás lett a vége sajnos a távolság miatt.

Akkor 18 évesen jöttem össze egy 21 éves lánnyal akivel jó volt minden csak sajnos túl sok volt a kavarás és a végén már el is hitte a barátnőm hogy igazak a bizonyos pletykák rólam és azóta látni sem akar. Akkor ugye 19 évesen jöttem össze egy 16 évessel nos vele az volt a baj hogy nagyon komolytalan volt és egyszerűen normálisan sem bírtam már vele beszélni, plusz az élet hozzá állásával is gond volt. Utána jöttem össze majdnem szakításunk után egy nálam 1 évvel idősebbel vele csak néhány hétig jártam de ugyan akkor az a néhány hét pontosabban 2 hónap nagyon jó volt vele.

Most pedig 21 éves vagyok lassan 22 és a munkahelyemen dolgozik egy nő 26 éves aki adminisztrátor de vele aztán nagyon összeillünk, gyakorlatilag egymásra találtunk, ritka hogy ilyen nőt találtam magamnak akivel el lehet beszélgetni. Kinézetre 23 évesnek néz ki sok kollégám mondta hogy szerencsés vagyok mert egy kedves és nagyon szép nőt fogtam ki de a főnökünk mondta hogy munkahelyen a munka legyen az első, nem szól érte ha meglát minket ölelkezni főleg szünetben de azért ne csak így lásson minket.

De nagyon jó a kapcsolatunk az tény és már az eljegyzést tervezgetem.

2013. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!