Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem alacsonyabb rendűnek, és kevésnek magam a pasim mellett? Holott nem is bunkózik velem stb?

Figyelt kérdés
Ő 19, én 16.
2009. dec. 1. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
mert domináns. egyébként nem élvezed ezt?
2009. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Furán érzem magam emiatt... mintha kevés lennék neki, vagy nemtudom
2009. dec. 1. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
de remélem megalázottságot azért nem érzel (1. voltam)
2009. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem! Sosem bántott semivel
2009. dec. 1. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor a szexben dominál?
2009. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
illetve éreztél már ilyet más pasival is, nem tudom, h volt-e már barátod, de ha ő az első akkor azért lehet.
2009. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó ég, ezért nem jött össze velem egy lány... Aztán egyszer elsírta magát, hogy "de én sz*r vagyok hozzád képest!!", és úgy érezte, "bűnös", hogy nem úgy kedvel/szeret engem, mint én Őt. És annyira zavarta, hogy inkább nem jött össze velem... Érted ezt? Beteg dolog.
2009. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt már korábban is barátom... de eddig ezt még nem éreztem ilyen erősnek... sokan azt mondják, h önbizalom hiányom van. Nem a szexre gondolok, hanem úgy általánosságban.
2009. dec. 1. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:
ez tényleg fura, de nem mondanám, h beteg dolog. túl fiatal vagy, szexuálisan még éretlen sajnos (ezzel nem bántani akarlak, de ez így lehet, akár volt már pasid, akár nem).
2009. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!