Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, örülnétek egy akt képnek a barátnőtökről?

Figyelt kérdés
Nem gagyi, közönséges önaktra gondolok, légyszi írjatok kort is.
2014. jan. 16. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ááh én megelégszek egy barátnővel is. :I
2014. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28/F természetesen örülnék neki és a hálószobánk falán díszelegne
2014. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen 18/F
2014. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, és ha a feleségem meglátja?
2014. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

Nemrég fényképeztem is róla félmeztelent :) Viszont az arca nem látszik rajta (háttal van). Olyat sosem készítenék, mert ha valaha illetéktelen kezekbe jut, már nem tudnám visszacsinálni.

De már kérték fel rajziskolába is aktmodellnek, egyszer majd lehet hogy bevállalja... furcsa lenne, de nem feltétlen beszélném le róla. A szépség az szépség, és azért ez hízelgő dolog :) csak persze azért szégyenlős egy kicsit, legalábbis mások előtt.

2014. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha közvetlenül tőle kapom, örülök neki, más forrásokból (net, haver, magazin) már kevésbé :D
2014. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod elküldheted, de remélem nem 18 év alatti.

Nem vagyok pedofil. :)


26/F

2014. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!