Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti dobnátok, vagy hogy reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dobnátok, vagy hogy reagálnátok a következőkre? Főként lányok véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés
Tehát..16éves fiú vagyok..van egy azthiszem komoly kapcsolatom annak ellenére hogy nemvalami hejdeközel lakunk egymáshoz..a lány 15éves..elég rossz múltam van..:) nem lehetne rosszabb..de már rendben van minden..csak nem tudom hogy mondjam el neki..mert érdekli és mindig kérdezi..szeretem és félek hogy dobna vagy valami ilyesmi..a rossz mult sajnos azt takarja hogy rossztársaságba keveredtem..drog sem volt kizárva..nemvoltam függő csak 2-3-szor..többször összevertek meg hasonlók.. :) hülyeségek tényleg nem érdekelnek..köszönöm! :)
2011. nov. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mondd el neki úgy, ahogy ide leírtad. Az elején szerintem szóhoz sem jut, de megfog bocsájtani, ha szeret. Elvégre az már a múlt.:)

15/L

2011. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond, a lány apja is pont ilyen mukit álmodott a lánya mellé.
2011. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De tényleg mesélj el neki mindent, azt is, hogy miért nehéz elmondanod, hogy attól félsz, hogy a múlt miatt nem fog megbízni benned és félsz attól, hogy elveszíted emiatt! De te megbízol benne, mert fontos a számodra, hogy őszintén tudjál vele megbeszélni dolgokat! És magyarázd el, hogy a múlt dolgaiból tanultál. (Mégha nem is :), na csak viccelek!)
2011. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb ezt mondta el anno a barátom és ettől független több mint 3 évig jártunk 20L
2011. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem a multad a lényeg... mivel ezt nemtudja és szeret, ha megtudná, max azért lehetne oka haragudni mert eddig nem montad el neki...de nem változtatna semmit...hacsak nem olyan a felfogása. de talán az őszinteséget többre értékeli majd, meg a bátorságot h elmerted mondani.
2012. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!