Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobnátok egy lányt a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnátok egy lányt a fura perverziói miatt?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy kedvenc pasi animekarakterem és van róla egy rakat szexuális tartalmú, helyenként meglehetősen abszurd és perverz rajzom/írásom. Illetve nem is az a perverz, amiket a karakter csinál, hanem hogy egyáltalán egy nemlétező 2D-s ürgéről fantáziálok. Ráadásul, gondolom mondanom sem kell, hogy élvezem is. :/ (Nem végzek mellé pótcselekvést, egyszerűen már a puszta gondolat is izgat, ahogy elképzelem őt egy-egy ilyen szituációban.) Az meg már csak "hab a tortán", hogy az illető erősen androgün jelleget mutat, ergo finom, lányos arca van, nagy szemei, hosszú haja, ugyanakkor széles vállai, enyhén izmos teste, valamint karcsú dereka, széles csípője, formás combjai és kerek feneke.


Mielőtt még: 18 már elmúltam egy ideje, szóval nem vagyok kislány, max. lélekben, bár ilyen fantázia mellett... már a fene sem tudja mi vagyok.


A legrosszabb az, hogy úgy érzem a kapcsolataimra is hatással van, ugyanis őt keresem minden pasiban, többnyire sikertelenül. Hiába lennének érdeklődők, 90%-ukat rendre elüldözöm magam mellől/ignorálom, tekintve, hogy nem ütik meg az általam kívánt "szintet", ergo nem hasonlítanak arra a figurára.


Volt egy srác, akibe beleszerettem, ám egyszer csak váratlanul, egy szó nélkül lelécelt. Megvan rá az esély, hogy amiatt, mert megtalálta egy-két ilyen rajzomat a neten és azt gondolván, hogy beteg vagyok, elhagyott? Illetve ti elhagynátok a barátnőtöket, ha kiderülnének róla efféle "finomságok"?



2014. jan. 16. 01:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
Most már én is kíváncsi vagyok, melyik animéről és szereplőről van szó. :D Na, légyszi priviben nem árulod? Kizárt, hogy ismerjelek, meg a leírtak egyébként sem zavarnának szerintem. ;)
2014. jan. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
De most komolyan ennyire kevéssé ismert animéről van szó, hogy kép sincs fent róla egész AnimeAddicts-on, meg senki más nem rajong érte az egész országban, csak te? :D
2014. jan. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:
Az anime maga meglehetősen népszerű, a karakterre értettem, hogy nincs róla az AA-n kép. A neten egy csomó van, meg más külföldi animés oldalakon is.
2014. jan. 16. 02:00
 14/74 anonim ***** válasza:
Valami mellékszereplőről van szó, ha az anime népszerű, de a karakterről nincs fent kép? :)
2014. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:
Megunni aligha fogom egyhamar, már idestova közel 4 éve dúl a "láv". Persze, amíg volt pasim háttérbe került. De olyasvalaki, mint amilyen ő volt aligha lép be ismét az életembe, tekintve, hogy milyen válogatós vagyok, valamint ott az érem másik oldala, hogy azért engem is el kell tudni viselni a hülyeségeimmel együtt, ami szintúgy igencsak embert próbáló feladat.
2014. jan. 16. 02:15
 16/74 RhisiartK ***** válasza:
100%

Akkor jöhet google link is. :D Abból már biztos nem jövök rá ki vagy.


Jah, amúgy ironikus, hogy az alapkérdés arra irányult, hogy menekülnek-e a srácok az ilyen lányok elől, az itt lévők érdeklődése pedig hajnali 2-kor se csökken. :D

2014. jan. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám, össze se jönnék vele.
2014. jan. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
100%

Az unokatesóm barátnője is ilyen volt.

Ő az első szexük után rendesen sírt is,hogy megcsalta azt általa imádott figurát...

2014. jan. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
szerintem neked az orosz súlyemelő lányok jönnek be
2014. jan. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
100%
18: Az durva:O az ilyennek komoly gondok vannak a fejében..
2014. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!