Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem egy hét után találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem egy hét után találkozni akart velem beszélgetni. Ez megtörtént de most megint egy kis időt kér viszont kész kompromisszumot kötni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete szakított velem, mondván hogy ez nem működik stb. egy hét után találkoztunk, azt mondta, hogy nem megy, és nem érezte nőnek magát mellettem. Erre elmondtam a dolgokat, hogy pl amikor mindig áthívott, azért mentem mindig, hogy ne bántsam meg, nem azért, mert papucs voltam és úgy ugráltam ahogy akarta. Meg elmondtam azt is, hogy sokat gondoltam én is a szakításon mert éreztem hogy nem mennek a dolgok. De aztán mégse szakítottam, hisz rájöttem hogy nem ez a megoldás. Azt mondta, hogy ezeken ledöbbent és most totál máshogy gondolja a dolgokat. Úgy érezte, hogy ő az anyukám volt nem a barátnőm. Volt sok problémám is így valóban kicsit elengedtem a gyeplőt. Ezeket mind megértette, mondta hogy most már máshogy látja a dolgokat, és szeretne többet találkozni hogy a többi problémákat is beszéljük meg. Szerintetek van esély a folytatásra?

2014. jan. 16. 08:55
 1/4 Költőnő? ***** válasza:

lehet, ha mketten változtok.

Ha érzed benne a potenciált, találkozással még nem veszítesz semmit, de Neked kell érezned, eleget változik-e egy újrakezdéshez.

2014. jan. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:

Ha azért mész hozzá mert nem akarod megbántani, attól ugyanúgy papucs leszel :) Próbálkozzatok olyanokkal, hogy mindketten őszintén, önzetlenül de a saját igényeiteket azért nem teljesen feladva kezelitek a közös helyzeteket. Ha ezt meg tudjátok tenni, fog az menni, álljatok a sarkatokra, úgy is lehet szeretni egymást.

Lehet, hogy kéne fejlődni kicsit az önismeretben, akkor jobban értenétek mindent!

2014. jan. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leginkább a kommunikáción kell javítani! Ha más gond nincs, és mindketten akarjátok, szerintem meg tudjátok oldani. Csak őszintén beszéljétek meg, hogy kinek-kinek pontosan mi volt a problémája.
2014. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondja, meg akarja oldani, csak teljesen össze van zavarodva. Kért egy kis időt megint, hogy hadd gondoljon át mindent. De a beszélgetés elején még mondta, hogy nem tud többet tenni, meg sose volt őszinte nyílt beszélgetés köztünk. Ezek után megtörtént az a bizonyos beszélgetés, és azt mondta, hogy na most már totál máshogy lát mindent, és igen meg szeretné oldani, csak időre van szüksége h rendet tegyen a fejében.
2014. jan. 19. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!