Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire adtok a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire adtok a pasitok véleményére?

Figyelt kérdés

fekete hajam van és hosszú a derekamig ér és már uncsi es pénteken megyek átfestetem barnára és levágatom vallig érőre.

De ő nem örül neki mitt tennétek? mert neki a fekete hajiúak a gyengéi


2014. jan. 16. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel, h mit gondola. Te se engedd meg h elnyomjon!
2014. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért érdekel a véleménye és figyelembe veszem a döntéseknél. Hisz szeretem és neki akarok leginkább tetszeni!
2014. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha én szerelemes vagyok, felőlem lila haja is lehet az illetőnek akkor is szeretem. Magadnak akarj elsősorban megfelelni, érezd jól magad a bőrödben. Szóval szerintem csináld amit akarsz.
2014. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kendrazoltan ***** válasza:
Én sem örülnék neki, ha a párom a szép hosszú haját levágatná, de alapvetően nem okozna túl nagy problémát, hiszen én őt szeretem, nem a haját...nem azok a gyengéim, akiknek olyan a haja, nem is azok, akik pont úgy néznek ki, hanem ő...kopaszon is éppen annyira szeretném (bár ez azért már a ló másik oldala, nem is reális, de akkor is szeretném, éppen annyira, mint most)...
2014. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Csak az számít ,hogy te mit akarsz.

Ezt tartsák tiszteletben vagy kopjanak le.

Amúgy jelenleg nincs barátom,csak ismerkedek és nekem is hosszú fekete hajam van.

30/n

2014. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ha egy igazi kapcsolatban van az ember, akkor ez kétoldalú dolog.


Elmondtad neki, mit szeretnél. Ő mondta, hogy nem jön be annyira....

Most jönne az, hogy újra beszélsz vele, és valószínűleg az lesz a vége, hogy nyugodtan befestetheted.


És hogy miért is kellene megkérdezni a párodat iylenkor, és nem "azt csinálok amit akarok" alapon játszani?

Azért, mert nyilván ő sem csinálja ezt. Ez egy oda-vissza dolog.

Kíváncsi vagyok, hogy aki azt mondta, hogy ő bizony teszik rá, mint szeretne a párja, mit gondol, az mit szólna, ha a társa egyik nap csak úgy fogná magá, és átrendezné a lakást úgy, ahogy akarta. Vagy teljesen drasztikus, esetleg zavaró változáson menne át - mondjuk egy óriási tetkó lenne az arcán.

Csak nem menne a kiakadás, veszekedés? Hogyne!


Az én párom kék színt szeretett volna a hajába, nekem ugyan nem jönnek be ezek a dolgok, de cska annyit kértem tőle, hogy ne legyen nagy arányban ahajában, elvégre először is ez cska próba. És kész, megbeszéltük, mi hogy lesz, és ennyi. Egy kapcsolatban ez ALAP.

2014. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szimpatikus, amikor olyan velemenyeket olvasok, hogy "Te se engedd meg h elnyomjon!" es "Ezt tartsák tiszteletben vagy kopjanak le. ", stb.

Megpedig azert, mert:

Ha megkerdezted a pasid velemenyet, akkor fogadd el hogy esetleg maskepp latja a dolgokat, mint te.

Mitol elnyomas az, ha valakinek a hosszu haj jobban tetszik es megmondja, hogy neki a hosszu haj jobban tetszik?

Csinalj azt magaddal, amit akarsz, de ha parkapcsolatban vagy, fogadd el hogy esetleg mas velemenyen van a masik. Nem kell fennakadni rajta, attol meg azt csinalod, amit te akarsz. De ha megkerdezed a masik velemenyet, akkor ne rinyalj ha maskepp gondolja. Neki akarsz tetszeni? Igen. Rad erolteti a velemenyet? Jo esetben nem. Elmondja, o hogyan gondolja? Igen. Akkor mi a baj, miert kell problemat csinalni abbol, ami nem problema?


Osszefoglalva:

Kerdezd meg a velemenyet a pasidnak, hiszen neki IS akarsz tetszeni, nem csak magadnak. Vedd figyelembe a velemenyet, de NE vedd szentirasnak. Az egy velemeny, semmi tobb, de megfontolando, hiszen olyan ember mondja, akinek (jo esetben) tetszel es szeret.

Ezek utan, figyelembe veve az o es a te velemenyedet, csinalj amit akarsz :) de ne rinyalj azon hogy elnyomnak.

2014. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Hahaha, ezen szakadtam. Nem tudom, h ti milyen kapcsolatban éltek, de mi nem szoktuk erről egymást megkérdezni, és ilyen apróságokon nem szoktunk veszekedni :D de ti csak veszekedjetek nyugodtan!
2014. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mi nem veszekszünk csak elmondta h nem örül neki
2014. jan. 16. 11:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért ilyen esetben pl lehet kompromisszumot is kötni:) pl vágasd amilyenre akartad, de a színe maradjon meg. vagy valami ilyesmi...


Nyilván én is akarok tetszeni a férjemnek, de vannak dolgok amibe nem mennék bele, csak mert neki az tetszik. pl soha nem veszek fel szoknyát, pedig neki bejönne. Egyszerűen azért mert vastag a lábam és nem állna jól.


Illetve hajas téma: az én hajam természetesen szőke, a hátam közepéig ér, és enyhén hullámos. De ha azt mondaná hogy festessem vörösre, mert azt imádja, hát sorry de nemet mondanék, mert csak roncsolom vele a hajam, és amúgy sem marad meg benne a szín, mert kidobja a hajam. De ha azt mondaná hogy pl 5 centivel jobban állna , hát kipróbálnám:) majd max visszanő.


A te esetedben pl elég nagy lenne a változás. Azért is írtam hogy legyen köztes megoldás.


Mégiscsak a párod. Számítson már egy kicsit a véleménye...


27/N

2014. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!