Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nők! Ha a pasitok...

Lányok, nők! Ha a pasitok "anyuci pici fia" és az anyja véleményére ad azt hogy bírja a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Jártok vele, de anyuci véleményét kikéri.
2013. júl. 27. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok viszont van egy haverom aki mindig az anyjára hallgat. Nagyon idegesítő tud lenni, ezért elneveztem "anyucikiscsicskának". Amikor túl sokat ad anyucikácska véleményére utána mindig ezzel a becenévvel ugratom:D Próbáld ki te is;)
2013. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy hány éves az illető. Ha 25-30 elmúlt,akkor az egy kicsit fura... L
2013. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bírom elviselni. Felnőttem én is, önállósodtam, ugyanezt elvárom a pasitól is.
2013. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miben ad az anyja véleményére? Nem mindegy ám -.- Úgy bírom az ilyen eszetlen kérdéseket. Még a konkrétumokat sem fogalmazzák meg. Á minek.... mert úgysem várnak igazi, valamire is használható választ!
2013. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy ilyen hülye oldalon ez nem meglepő utolsó
2013. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én esetemben ők (a Párom és az anyja) szoros kapcsolatban vannak... és nem hiszem, hogy változni fog a közeljövőben ez. Nem hogy a véleményére ad, hanem nem akar külön költözni tőle meglátásom szerint még jóó páár évig. Bántani nagyon bánt és eljön az idő ha ez nem változik, kifogok csúnyán akadni. Ennyire nem kéne egymásra támaszkodni szerintem, el kéne engedni egymást, mert ez nem természetes hogy nem akarnak leszakadni egymástól. Így sosem lesz saját családunk ha így gondolkodik, nem akarok és nem is fogok 30 éves koromig várni arra hogy elhatározza magát... Remélem nem jó gondolom, hogy így lesz.
2014. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!