Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő, akiért már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akiért már küzdött valaha férfi?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok annyira szerencsétlen, hogy a pasik azt várják, hogy én alkalmazkodjam, és széttárják a karjukat, hogy "ilyen vagyok, fogadj el". Nekem kell csiszolódni, alakulni, változni... Pedig úgy szeretném már egyszer azt érezni, hogy valaki ÉRTEM küzd, változik, csiszolódik. Vagy legalább kölcsönösen csiszolódnánk egymáshoz, és nem csak tőlem várnák el, egyoldalúan!
2014. jan. 16. 12:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Míg a nők 90%-ának erkölcsi tartása egy nulla addig ne várj erre!
2014. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
51%
Én szívesen csiszolódnék hozzád!
2014. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Van :)

Értem küzdött és változtak is olyan dolgok, amik korábban problémát okoztak.

Persze ez elég sok vita, és egy hosszabb szakítás után következett be. Sokat küzdött, hogy "visszaszerezzen". Viszont ez idő alatt nemcsak ő, hanem én is változtam. Most még jobban szeretem, mint valaha, nagyon sokat jelentett nekem, hogy nem akart mást, nem keresett mást, amíg külön voltunk, hanem csak velem foglalkozott akkor is. És nem pár hétről, hónapról van szó, hanem évekről.

2014. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
# 1: Köszi az általánosítást. Azt gondolom, hogy rengeteget tettem a kapcsolataimban, de még hosszú - 10+ év - kapcsolatban is csak ezzel szembesültem.
2014. jan. 16. 12:11
 5/47 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem ő pl kifejezetten küzdeni akar valakiért, csak még az elején tart:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Jah én küzdöttem,csak általában akkor toljak a fejemre és kérette magát a nő!
2014. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

# 3: Hát, akkor valamit én csinálok rosszul, mert nálam a szakítás sem hozott eredményt, csak ígérgetést... ideig-óráig voltak változások a pasik részéről - miközben tőlem folyamatosan elvárták, hogy alakuljak, toleráljak - de aztán minden visszatért a régi kerékvágásba...

Eddigi leghosszabb kapcsolatom azzal zárult, hogy a párom egyenesen közölte, hogy amikor már teljesen olyan leszek, amilyet ő szeretne, akkor TALÁN ő is hajlandó lesz egy picit változtatni. Amikor szakítottam, kb. 2 hónapig szenvedett látványosan, de semmit nem tett, hogy visszaszerezzen, csak siránkozott... aztán keresett mást.

2014. jan. 16. 12:15
 8/47 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerintem olyat várj akit úgy elfogadhatsz ahogy van és nem kell neki változni. Konkrétan arra irányulna a kérdés szerintem hogy egy kapcsolatban mért csak te teszel és érted nem tesznek. Ez elég gyakori probléma fiatal korban... Ahogy egyre idősebb lesz egy pali egyre többet tesz a partneréért. Ehhez persze az kell amiről írtál hogy tanulni tudjon belőle...
2014. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
# 5: No igen, ilyesmire gondolok! Hogy valaki akarjon változtatni, ha szarul működnek a kapcsolatai, akkor önmagában IS keresse a hibát, ne csak másokban! Én is tisztában vagyok a defektjeimmel, és folyamatosan dolgozom magamon, hogy ez változzon. De kezdem egyre reménytelenebbnek látni a helyzetet, mert én minek változok, minek tanulok szeretni, ha az a vége, hogy csak én változom, és a saját vágyaimat, igényeimet folyamatosan el kell nyomnom?!
2014. jan. 16. 12:17
 10/47 A kérdező kommentje:
# 8: Nem vagyok fiatal, 40+-os pasikról beszélek! És persze, hogy elfogadom olyannak, amilyen, nem lépnék kapcsolatba olyannal, aki nem felel meg az elképzeléseimnek, nem vagyok naiv, hogy "majd változik". De az, hogy egy kapcsolatban ki hogyan viselkedik a másikkal, szerintem igenis szabályozható. Én is megtanultam változtatni magamon, a viselkedésemen, hogy ne hisztivel és manipulációval érjem el a céljaimat - pedig korábban hajlamos voltam rá. De ha nyíltan, őszintén, egyenesen jelzem, hogy mit is szeretnék, akkor is ugyanaz a válasz: "ilyen vagyok, fogadj el".
2014. jan. 16. 12:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!