Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van egy lány a suliban, van barátja.

Figyelt kérdés
Egyik barátommal szokott sokat dumálni, egyszer ott voltam én is, pár nappal később rám köszönt, de ennyi, azóta amikor a folyosón elmegyünk egymás mellett, nagyon össze szoktunk nézni, mélyen egymás szemébe nézünk, amíg csak látótávban vagyunk. Bejövök neki, vagy szimptatikus vagyok? 17/f

2014. jan. 16. 21:18
 1/1 anonim válasza:

Ha van barátja és veled szemezik akkor hagyd a pics@ba!

Ez személyes vélemény (tapasztalat).

Szerintem ha van pasija és szemezget veled, akkor ha te lennél a fiúja, akkor is szemezgetne mással.

Szerintem neked is rosszul esne, ha rájönnél, hogy a barátnőd szemezget stb... Egyébként akkor már lehet, hogy nem csak veled szemezget! :) Remélem tudtam segíteni :)

2014. jan. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!