Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány a suliban mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban mindig rám pilantgat mikor egy helységben vagyunk Pl. Mikor én vok a kávégépnél és ő meg aráb egy kicsit, akkor is látom h engem néz. De pedig van barátja. és szeretnék segítséget kérni. Azért néz folyton mert bejövök neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 22:04
 1/8 Fke ***** válasza:
Ez kb semmit nem jelent.
2012. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy folyton téged néz. Max rádpillant ilyenek.
2012. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a pattanásodat nézi
2012. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
látom h engem néz és nem csak rám pillant
2012. dec. 8. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor azt a akarja hogy a szeretője legyél Neki így izgalmas

Menj oda hozzá lökd meg a vállát és kérdezt meg hogy mi a f@szt nézel te némber!!

2012. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fke ***** válasza:

ja értem, szóval azt akarod hallani, hogy ez az egyértelmű jele az erős vonzalomnak. ebben az esetben:


Ez az egyértelmű jele a vonzalomnak. El fogja hagyni a pasiját és amikor hazaérsz suli után az ágyadban találod majd meztelenül.

2012. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon ronda vagy és azért néz.

Vagy pedig azt gondolja, hogy "jé ott van az az idióta fiú, aki nem tud se normálisan fogalmazni, se helyesen írni".

2012. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kapjátok be köcsögök!
2012. dec. 13. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!