Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megcsalnak. Szerintetek ebben a helyzetben van ok aggodalomra?

Figyelt kérdés
A barátomnak volt egy négyéves kapcsolata előttem és össze-vissza csalta a lányt.Mindent elmondott nekem mi hogyan történt, de félek hogy velem is megteszi. Esküszik, hogy velem más, soha nem tenné meg. ÉS az egészet arra fogja, hogy fiatal volt és ki kellett élnie magát. SzerinteteK?
2014. jan. 16. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt így bevallotta, akkor szerintem nincs okod aggódni.
2014. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nulla intelligenciájú pasid lehet h ezeket elmesélte neked, te meg ugyanilyen vagy, ha végighallgattad és ez neked tetszik.


Ne mondd h nem tetszik, mert vele vagy!

2014. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát lehet igaza is meg nem is tudod a tutira biztos igy lesz dolog sose létezett ha létezne akkor a bizalom szó amit sokan ugy gondolnak nélkülözhetetlen a párkapcsolatokban nem létezne másrészt a csávó sem valami józan eszem ágába nem lenne felvágni a barátnőmnek hogy mi történt az elődjével egyrészt emiatt a kérdés miatt se másrészt mert nem gázolok bele ...
2014. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keresned kellene olyan fiút aki hűséges. Rengeteg fiú van akinek nincs barátnője. Nekem sincs és a haverjaimnak se és nem vagyunk elb.@szott emberek.
2014. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. Talán azért mondta el mert komolyan gondolja velem és ha később derült volna ki akkor már más lett volna a reakcióm..?
2014. jan. 16. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem magyarázat. Ha ki akarta élni magát, lehetett volna szakítani a barátnőjével, és összevissza dugni egyedülállóként. Ez a srác gusztustalan, én nem tudnék benne megbízni.
2014. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyenge a kifogása
2014. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azert mondta el, hogy kepes legyen magat feken tartani. Es tobbnyire sikerul is! ;D
2014. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!