Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan a szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan a szakításon agyalok mostanában, de még mindig szeretem a barátomat. Szerintetek én reagálom túl a szituációt, vagy van okom aggodalomra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Másfél éve járok a barátommal, a fellegekben jártam végig.

Fél éve balesete volt (majdnem lebénult) és azóta nincsenek rendben a dolgok.

Én végig mellette voltam/vagyok, a felépülés alatt is és most is, de a barátai szerint is megváltozott. Egy édes, rendes, imádnivaló srác egyébként, problémás családdal, háttérrel, de nagy szerelemnek indult az egész. Tudom, hogy imád, nem csalna meg, én sem őt, de már nem a régi.

Valószínűleg az, hogy fél évet otthon ült, nem segített rajta, nem is tudott dolgozni (amit amúgy is utál ás semmit nem keres, a maradékot pedig Anyukája kiköveteli) egy kicsit el is hízott és most abszolút értéktelennek érzi magát. De persze nem beszél róla, ha faggatom csak rosszabb. Már alig szexelünk, mert undorodik magától állítása szerint. Kérdeztem, hogy engem nem szeret , az-e a baj, de mondta, hogy ne is gondoljak ilyet, én vagyok a legfontosabb az életében. Most legalább elkezdett edzeni, de szex nuku. Mondjuk az sem segít, hogy az anyja hallgatózik kb. Tudom, erre jön az, hogy miért nem költözünk el? Mert egyszer menne, egyszer nem. Ez a vitáink 70 %-nak az okozója, a költözés. Egyszerűen nem akar menni, csak néha tör rá. Arra hivatkozik, hogy keveset keres, (én jobban) és így nem jó. Persze új meló után nem hajlandó nézni. Imádom tényleg, de hogy valamit is kezdjen az életével, az ki van zárva.

Abszolút nem tudok semmi rosszat felhozni ellene, mert tudom, hogy szeret, stb... de valahogy ez kezd kicsit kiábrándító lenni. Unom az állandó marakodást.

Sokszor agyalok, hogy abba kéne hagyni.. de ebbe jelenleg beleszakadna a szívem. Annyira imádom, de nem vagyok boldog jelenleg, és ez tény. Nem tudom mit tegyek.

A szingli barátnőim szerint hagyjam már békén, túlzásba viszem az egészet és én sürgetek mindent, akiknek kapcsolata van, azt mondják ez így annyira nem oké.

Anyuék nagyon szeretik, de látják, hogy baj van és ha szóba hozzák a dolgot, elsírom magam.


Higgyétek el, nekem nem kell se diplomás, se gazdag, stb. férfi, nekem Ő kell, de nem érzem, hogy van erőm tovább csinálni, ha őt ennyire nem érdekli a kapcsolatunk. Nem képes összeszedni magát... nem kérek sokat, csak hogy lássam rajta az akarást. De most egyelőre semmi. Nem tudom meddig érdemes ezt folytatni, komolyan.


Itt vagyunk 25 évesen és nulla opció a jövőre nézve. Én hajtok, ő elvan a világban és sajnáltatja magát.

Remélem ha visszamegy dolgozni, kicsit helyrejön az agya, de már nem reménykedek :(


Szeretnék vele több közös programot és itt nem luxusnyaralásra gondolok - bár szeretnék utazgatni, mindig ez volt a vágyam, őt ez nem mozgatja - hanem pl. mozi, vacsi, stb.. de mindig a pénzre hivatkozik.


Most ez mindig így lesz?


25 L


2014. jan. 13. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezt vele kéne megbeszélned, ülj le szépen vele és beszéljétek meg, mond el hogy te hogy érzel, hogy ha nem mondasz semmit akkor honnan is tudhatná hogy benned mi zajlik le..?!:S
2014. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nekem ijesztő h egy ebben a korban levő pasi ennyire irtózik a munkától és a felelősségtől... sajnálom, de sztem nem lesz ennek jó vége...
2014. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Lehet, hogy már megoldottad az ügyet, de azért ezt ide le kell írjam.

A modern kapcsolatokban van ez az új "szünet" opció, ha párodnak kijelented, hogy te nem vagy hajlandó addig folytatni ezt, amíg nem száll magába és szünetet szeretnél tartani a kapcsolatban, akkor hidd el, hogy magába száll és egyből kirepül abból az álom világból amiben él/élt. Ha ez nem "józanítja" ki és nem küzd érted, nem küzd azért, hogy visszaszerezzen, vagy boldoggá tegyen újra, hosszú idő után, akkor valószínűleg ő már tényleg menthetetlen és elszállt, ezáltal onnantól kezdve te semmit nem tudsz tenni az ellen, hogy ilyen legyen és akkor tényleg nem lesz értelme folytatni. :/ :(

2014. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!