Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma 'újra első' randira megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma 'újra első' randira megyek barátnőmmel. Csak egy kis kávézóba vagy cukrászdába megyünk süti + machiato stb. hogyan öltözzek fel?

Figyelt kérdés

erre az alkalomra, mi lehet a megfelelő öltözet? nem akarok szmoking stb-t fel venni,de nem is akarok úgy elmenni mint máskor h farmer pulcsi kabát.van ötletetek? ha inget veszel fel,csak simán a kabát alá és ott ugyis leveszem az nem jó? eléggé össze kaptunk nemrégiben, nem törődtem vele és megharagudott, most 2 hete próbálom őt békíteni, hogy jóvá tudom tenni amit elcsesztem. mit tegyek szerintetek? mivel próbálkozzak nála, ha most van előszőr 2 hét után hogy újra leül velem beszélgetni?

egyébként több mint 2 éves kapcsolat van mögöttünk


2014. jan. 17. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Az ing jó!
2014. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél fel egy inget, úgyse ezen fog múlni a dolog.
2014. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Farmer+ing szerintem tökéletes.
2014. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm. azért múlhat ezen, mert most én változtam nagyon megbántottam őt, hogy dolgot át gondoltam mit hogyan kellett volna . és talán ha látja rajtam hogy még ezt a kis dolgot is ennyire komolyan veszem talán észhez tér végre, mert már nem bírom nélküle sajnos
2014. jan. 17. 10:11
 5/14 Sajtoreferens ***** válasza:
100%
Első szabály: ÖLTÖZZ KI!
2014. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
*SOK DOLGOT* nem hogy dolgot bocsánat
2014. jan. 17. 10:12
 7/14 A kérdező kommentje:

még egy kérdés válaszolók.

rövid ujjú világos kék ing, vagy hosszu ujju rozsaszin ?

2014. jan. 17. 10:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Inkább a kék szerintem.
2014. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jobb lenne valami hosszù újjú,de ne a rózsaszin. Kérlek , ne vegyél fel rózsaszint.
2014. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább a kék!!!!
2014. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!