Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni, tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni, tanácsot adni?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk a barátommal, kicsit több,mint 1 éve vagyunk együtt.

Kölcsönösen szerelmesek vagyunk. Viszont van egy icipici probléma, amit ő nemakar belátni,talán neki igy normális..engem viszont kezd zavarni.


Azt veszem észre,hogy már szinte csak a munkának él...nem képes egy szabad órát csinálni magának, vagy kettőnknek, hogy legyen végre valami romantika,vagy beszélgetés..bármi.

Nem gond,hogy ennyire szorgalmas,kevés az ilyen, csak engem már kezd aggasztani, hogy abból áll szinte 7/7 nap,hogy reggeltől este 8-9-10ig dolgozik, holott a munkaideje fél 4-ig tart, és semmi más nem törénik, csak vacsi, tv, és már szinte alszik.


Emellett minden reggel és este elmondja hogy szeret, én is őt, és csunyán hangzik, de ez valahogy kevés. :\ annyira monoton lett minden, úgy viselkedik már,mint a 10 év házasok..néha probálok neki célozni erre-arra, vagy valamit változtassunk,de mint aki homokba dugja a fejét.


2014. jan. 17. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebből a mókuskerékből nem könnyű kiszabadulni. Jobb csak akkor lesz, ha ő is látja, hogy ez probléma.


Amíg nem látja, amíg nem tekinti problémának, addig nem nagyon tudsz mit tenni!


Voltam ilyen szituban, kb 8 év házasság után, megoldódott, de olyan módon, amit nem javasolnék senkinek, plusz nagyon kockázatos a kimenetele... nálam sem tudatos volt...


A lényeg: csak akkor fog változtatni, ha valami rádöbbenti, hogy emiatt elveszíthet, de nem akar elveszíteni....

2014. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A párod munkamániás, ez egy szenvedélybetegség. Nehezen fogja belátni, hogy ez probléma, úgyhogy egyet kell értenem az elsővel. Esetleg állítsd válaszút elé - abszolút jogosan, egy ilyen "üres" párkapcsolatot én sem tudnék elviselni

20N

2014. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen, ilyesmire tudok én is gondolni. Másoktól megkaptam,hogy biztos már nemszeret, vagy elhidegültünk, de nem.. Ugyanugy viszonyul hozzám, csak ˝sajnos˝ mindig a munka munka..pedig senki nem hajtja.


Arra gondoltam egy mentőövnek, hogy felvázolom neki a helyzetem.,és megkérem,hogy pár napot teljesen külön, kontakt nélkül töltsünk..

Hátha igy majd ráébred a fontos dolgokra.

Köszönom az előző válaszokat :)

2014. jan. 17. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jó ötlet, mindenképpen megér egy próbát! :) Próbáld megmutatni neki, éreztetni vele, hogy kevesebb melózással is teljes lehet az élete - és talán még jobban is érezné magát :) Majd írd meg, hogy alakultak a dolgok:)
2014. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) mindenképp,.
2014. jan. 17. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülye válasz, de, dolgozál te is és majd együtt leáltok
2014. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D igen, nekemis van munkám, aztán persze a házi munka, de valahogy mindig próbálom ugy csinálni, hogy rá is legyen időm,és ha fáradt is vagyok estére,akkoris hiányzik az összebújás, másikkal való törődés.
2014. jan. 17. 16:23
 8/8 A kérdező kommentje:
ugytűnik siker :) ha nem is hosszútávon, de elértem,hogy legalább ezt a hétvégét lazítósan, csavargással töltöttük :)
2014. jan. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!