Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha a lány aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a lány aki tetszik egy évvel idősebb nálam? 15/F

Figyelt kérdés
Jó a humorom, sokat szoktam nevetni, de nem vagyok gyerekes. Komolyan szoktam venni azt amit komolyan kell, és egy kapcsolatnál is úgy tennék. Gondolom egy év nem túl nagy korkülönbség, de azért érdekelne mások véleménye is.
2014. jan. 17. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nem gáz
2014. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj. Te is tetszel neki?
2014. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
nagyon érdekelned kell ahhoz hogy észre vegyen egy nála fiatalabbat pláne egy lánynál :D én a helyedbe nagyon kedves lennék vele hogy elkezd érdekelni mert az idősebbek nem igen nézelődnek a náluk fiatalabbak közt :/ :)
2014. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem gáz, ha szép lány ,,kapd el"
2014. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is igy van aki tetszik
2014. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az gyerekes, aki az életkoron lovagol. Nekem 15 évesen 18 éves barátnőm volt. Egészen 21 éves koromig együtt voltunk.


Engem ez sosem zavart, de beszélgettem én már 30 éves emberrel is, aki cikinek tartotta a 32 éves feleségét...

2014. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pfffffff, dehogy gáz :) sokak már 6-10 évvel idősebbekkel járnak. Nekem 8 évvel idősebb :/ de boldogan élünk ;) 16l
2014. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!