Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Adott egy gyönyörű huszonéves leányzó, akit úgy fél évvel ezelőtt ismertem meg. Sokszor járunk együtt bulizni és mostanában egyre többet vagyunk kettesben. Eleinte részemről abszolút barátságnak indult (mivel volt barátja mikor megismertem), de úgy 2 hónapja szingli és úgy érzem teljesen beleszerettem. Egész nap csak rá gondolok, képtelen vagyok kiverni a fejemből. A probléma pedig csak én vagyok. Világ életemben kicsit köverebb voltam az átlagnál (azért ne egy bálnát képzeljetek el) és emiatt folyamatosan küzdök magammal, egyfajta belső harc van bennem. Mi is jön be a csajoknak? Ha valaki határozott és domináns. Na most én egyik sem vagyok. Tavaly sikerült formába hoznom magam, teljesen jól néztem ki, viszont az önbizalom ugyan úgy elmaradt. Mit kéne tennem? Bármit képes vagyok megcsinálni azért hogy megszerezzem ezt a lányt.
2014. jan. 2. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Konkrétan te most fogyásra gondolsz a csaj megszerzése érdekében?
2014. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!