Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácskérés! Kicsit tanácstala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácskérés! Kicsit tanácstalan vagyok, ti mit csinalnátok? Bovebben lent

Figyelt kérdés
5hónapja vagyok együtt hivatalosan (első csók)a barátommal, elötte elég sokáig ismerkedtunk. Amióta lefekudtunk,kicsit masabb lett a kapcsolat, nekem ő volt az első..Sokat veszekedunk, én van, hogy flegmazok ,de ő meg olyanokAt vág a fejemhez, hogy a nők semmire se képesek,ezek vagytok, rohad*k, olyan vagyok mint az exe, takarodjak stb egyszer indulni is akartam, erre durvan visszahúzott és nem engedett el. Meg azt mondta ha nem megyek le másnap akkor csak holtan fogom látni. És nagyon sokat szitkozodik ami nagyon zavar.de mondtam is neki. De mindig mondja h szeret, én vagyok az utolsó neki, mindent megtenne.
2014. jan. 2. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

"én vagyok az utolsó neki"


Kedves.

2014. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szeret csak a személyiségével problémák vannak
2014. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem mindketten hülyék vagytok, de én a helyedben menekülnék tőle.
2014. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a legszívesebben t*kön vágnám, ha visszaráncigál, és természetesen szakítanék.
2014. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeretethianyba szenved nagyon, próbálom megadni neki amit nem kapott meg...csak nehéz , föleg hogy távkapcsolat..
2014. jan. 2. 20:51
 6/9 anonim ***** válasza:
hasonlóban voltam.. inkább ne hagyd hogy elszabaduljanak az indulatok mert csúnya vége lesz
2014. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szüksége lenne rád, megbecsülne, ha pszichopata, szakember segítségére van szüksége.
2014. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem egy sírós fajta, de mikor nem mentem le hozzá( mert vissza mentem orvoshoz) ő ezt úgy vette h nem akarok vele lenni, (mert kiraktam egy kozos képet a barátnommel ő meg azt hitte hogy vele vagyok) és tudom, hogy sirt...
2014. jan. 2. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!