Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fél a barátnőm ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél a barátnőm ennyire a szextől, hogyan viszonyuljak ehhez?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, tanulók, és immár fél éve járunk.

Én már nem vagyok szűz, de ő viszont még igen. Én vagyok úgymond az első olyan barátja akivel ez volt a maximum "járási idő", de a szex témánál valahogy mindig elakadunk...

Azt mondja nagyon fél és tart a következményektől. Egyszer megbeszéltük h fél évet várunk erre a dologra. Lejárt a félév és nincs változás.. Mindig megnyugtatom h nem kell ettől a dologtól félni, ez olyasmi amit szinte mindenki csinál. De ő még mindig várni akar vele..

Kérdés hogy mire?? Mi változik idővel ezt nem értem? Elpárolog a szüzessége vagy mi a fene??:|

Ne értsétek félre és nagyon szeretem és tisztelem, tudnék én vele még várni ha kell, de kicsit félek attól h csak felültet, és addig húzza a dolgot amíg csak lehet...

Bocsi a hosszú szövegelésemért, csak annyit még ehhez h petting az szokott lenni, de az is csak az én részemről. Sokszor eljuttatom őt a csúcsra, de orált azt soha nem próbálná ki. SE akkor ha én csinálnám, Ő meg pláne nem..



2014. jan. 18. 11:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És akárhogy okozok neki örömöt, még így sem tudom meggyőzni vele h a szex az mennyivel jobb lenne
2014. jan. 18. 11:38
 2/18 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy még nem készült fel rá?

Hiába írtad, hogy tiszteled, de a leírás alapján nem ez jön le. Ultimátumot adni meg szerintem hülyeség. Lehet ez mégjobban feszélyezi.?

2014. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
neharagudj,de az infarkt kapdos az ilyen nöktöl,vagyis lanyoktol.meglatod,majd kesöbb teged is az fog,lehet egy par evig elhuznatok,de,ha meg szopni sem akar pfffff. elöbb utobb az agyadra menne,megunnad,hogy mindig,csak ugyan az.en kidobnam a pitsaba.
2014. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Gondolom a csajok most leoltanának téged h mekkora köcsög vagy h ilyeneket írsz, a csődörök pedig h hagyjad a fa**ba mert ennyire nem képes miegymás. Sztem vhol a 2 között van az igazság, ha még nem akarja nem kell erőltetni azért nem olyan hú de sok az a 19 év, meg nem mindenki 14 évesen akar lefeküdni a fél környékkel. DE én személy szerint azt is "elfogadhatatlan"nak tartom h azt is kijelenti h orál sem... Akkor menjen apácának, sztem várj még pár hónapot és ha nem változik semmit akkor lépj tovább mert nincs sok értelme, fiatal vagy és a szex fontos része egy kapcsolatnak. (nem csak az a lényeg de nélküle... érted)
2014. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hat figyi, sztem ez kolcsonos kene legyen. Van benne vmi, hogy megvarat, aztan ha jon valaki, vele lelep. Volt mar ilyen egy haverommal....
2014. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

első: talán igazad van. kényszeríteni persze sose kényszeríteném, vagy megadott időre parancsolnám neki..semmi ilyen.

második: szeretjük egymást, és a szexhiány miatt soha nem szakítottam még lánnyal. próbálok, és néha tudok is empatikus lenni hozzá

2014. jan. 18. 11:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát.. Érdekes és én no vagyok, de teljesen megértelek téged.. És mi volt már eddig köztetek?
2014. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Bélabához szólnék most :

Nem szószerint jelentette ki h nincs orál, hanem úgy mondta h szerinte "undorító dolog". Én ezt el is fogadtam..

De ha most eltelik teszem azt pár hónap, és nem történik semmi szex, majd a végén CSAK AZÉRT is megteszi h fent maradjon a kapcsolat..akkor inkább nem is akarnám...

kényszerből nem fogok lefeküdni senkivel, vagy csak azért mert épp megsajnált h mit rinyálok itt...

2014. jan. 18. 12:01
 9/18 A kérdező kommentje:

12:00

Mármint nemi jellegű dolog mi volt köztünk?

hát annyi h simogatás, néha pici ujjazás stb.(de az már fájt is neki), DE azt sem engedte h megnézzem neki...

..mintha nem láttam volna még olyat..

Azt is néha ki kell kezdeményezni belőle h Ő nyúljon hozzám.. annyira megszokta h mindig én kezdek, és iránytok!

2014. jan. 18. 12:07
 10/18 anonim ***** válasza:

hát ehhez baromi sok idő energia kell szerintem, nem ahhoz, hogy rávedd, hanem utána... Az ilyen típusú nők nem élvezik a szexet, nem erőltetik, stresszelnek tőle, ha meg mégis élveznék, akkor is csak magukkal foglalkoznak, mint ahogy ez már most is megmutatkozik.

Egy szexuálisan érett nő, aki odavan érted, ki sem bírja, hogy ne érjen hozzád, nem még az, hogy semmire nem hajlandó...

Én nő vagyok, voltak olyan partnereim, akikhez én sem nagyon nyúltam hozzá, hiába szerettem őket... Nem működött a kémia (vagy a kapcsolat maga, utólag visszagondolva).

2014. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!