Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódhatok egy olyan pasihoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhatok egy olyan pasihoz, aki teljesen az "ellentétem"?

Figyelt kérdés

18 éves csajszi vagyok, nem igazán járok bulizni, nagyon-nagyon ritka, és általában itthon vok, otthonülős-típus mintapéldánya vok! Tetszik egy srác, szintén 18 éves, de ő bulizik minden héten, meg teljesen pörgös az élete! Viszont érzem h bennem megvan a kitörésre a "vágy", szeretnék én is sűrűbben eljárni itthonról, kiereszteni a gőzt! Ezért lehet a vonzódás iránta, mert tetszik az életstílusa?!És szerintetek ebből így lehet kapcsolat! 1,5éve ismerem, de csak msnezünk, viszont nekem már több mint egy pasi v egy barát!

előre is köszi a segítséget!


2009. dec. 2. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
az ellentétek vonzzák egymást.különben meg mért ne?
2009. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van ez eszembe se jutott! viszont azt kihagytam, h a poén az egészbe az h elég félénk vok és ő is, szal nem tom mi lesz, nem merek kezdeményezni sem nála...fura, h egy partyzós srác félénk, nem?!?!?!
2009. dec. 2. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vonzódhatsz. Van igazság az "ellentétek vonzák egymást" dologban. Bár meg kell hagyni, az ilyen kapcsolatok az átlagnál is több toleranciát és kompromisszumot igényel. Én olyasmi voltam mint te, nem ültem állandóan itthon de nem voltam nagy bulizós. Jelenleg boldog párkapcsolatban élek két éve egy DJ-vel, teljesen különbözőek vagyunk, alig van néhány közös pont. Persze az idő előrehaladtával egyre több közös van bennünk. Szóval semmi sem lehetetlen.


21/Selena

2009. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon biztatóan hangzik! :) Akkor van reményem! :)
2009. dec. 2. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:

én (pasi) otthonülős-félénk-magányos tipus vok(utobbinak nem örülök)

de imádnám ha a csaj kezdeményezne

2009. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ellentétek tényleg vonzzák egymást:)

Itt az én példám:


Volt egy srác ő metál..vékony alkatú, fekete cuccok nagy óriás pólók mindig baseball sapi,nagy boci szem,rövid haj de nem annyira rövid hátul meghagyva egy tincs hosszúra

Én egy kicsit plázacicás,sminkelős,bulizós csaj vagyok. Mégis egymásba szerettünk..fél évig tartott sajna..mert visszament volt barátnőjéhez akit miattam dobott..hiányzott neki a két éves kapcsolata.

De kiegészítettük egymást és nagyon jó volt az a fél év:)


Ti is jó pár lennétek,te megismertetnéd vele az élet nyugisabb oldalát ő pedig bevezetne a bulis éjszakákba:) de csak értékkel:)

Próbálj közeledni felé:)


Sok sikert:)

2009. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*mértékkel
2009. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszike neked is! :) Főleg a biztatást! :) Látom nem csak én vagyok ilyen cipőben, és ha másoknak sikerült, akkor nekem miért ne?! :):)
2009. dec. 2. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
itt ismét Selena! ahogy mondod másoknak is sikerült, neked is fog! És ez csak néhány példa a rengeteg közül. Egyébként, amikor köztem és a barátom között alakult a dolog, akkor én sokáig pont emiatt nem akartam semmit, mert ő még is csak egy bulizós állat, már bocs de tényleg az:D Én meg persze szívesen iszogatok a barátnőimmel, de egy rendes szórakozóhelyen az oldalán nem tudtam magam elképzelni. Aztán erőt vettem magamon, és számomra is legnagyobb meglepetésként működik a dolog, mi több nagyon is jól. Eleinte ha hívott mikor zenélt valahol akkor húzodóztam, hogy jaj nem ismerek senkit, mit csinálok én ott stb. Ma már bárhova mehetünk ha senkit nem ismerek rajta kívül akkor is remekül érzem magam. Úgyhogy csak hajrá, nyomás és szerezd meg a pasit!:D
2009. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy! :) THX! :):) MEgpróbálkozom akkor vele! :) Bár lehet egyoldalú a dolog...:/
2009. dec. 2. 18:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!