Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok nagy részét tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy részét tényleg zavarja, ha rendes, nem irányító típusú és olyan pasi próbálkozik náluk, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés

Ezt a lányok tagadni szokták, hogy nem fontos, hogy tapasztalt legyen a srác. De én ezt valahogy kegyes hazugságnak érzem és tegnap is volt itt egy kérdés, amire így felelt a kérdező: (vagyis kérdeztek a kérdés feltevő lánytól, aki így válaszolt rá)


,,A kérdező kommentje:


Második, úgy van, hogy alapjában tudom hogy tetszene, csak tudod vannak ilyen kiábrándító szarvashibák, de amibe nagyon sokan belemennek.. Nah meg nem is volt még barátnője, ez látszik, érződik, persze mindig van első, nem az, csak hogy akkor emiatt megbocsátható , meg minden , viszont attól még kiábrándít.. ííírted nem? :p,,


Tehát a végén leírja, hogy nem volt még annak a pasinak csaja, nem tudja hogyan kell egy lányhoz igazából közelíteni és ez kiábrándítja. Akkor most mennyire baj, ha a pasi bizonytalan abból kifolyóan is, hogy még sosem volt csaja, fél a reakcióktól (én úgy érzékelem, hogy a csajok kerülik eléggé a tapasztalatlan fiúkat, akkor is ha a gykn 500 ilyen kérdéshez mindig az a válasz jött, hogy nem baj, ha félén meg tapasztalatlan a srác).


2013. júl. 22. 16:00
 1/8 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


Hű, köszi embörök a válaszokat.. Igen, én is ezt remélem, hogy megnyílik majd előttem, és adok is neki időt, mert amúgy aranyos, de tényleg, ha nem működik a dolog akkor inkább tényleg vége lesz az egésznek..:| ^^

K

2013. júl. 22. 16:04
 2/8 anonim ***** válasza:

a rendes nem zavar, hanem elvárás.

hogy nem irányító típus, na ha ez azt jelenti nálad, hogy tutyimutyi életképtelen, akkor zavar.

ha nem volt még barátnője az nem zavar, ha képes értelmesen kezelni a párkapcsolatot és ez ott felmerülő problémákat (bizalom, féltékenység, stb)

19/L

2013. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az,hogy nem volt barátnője nem zavarna,nekem se volt még barátom :D viszont ha "nem irányító" alatt tutyimutyit értesz, ahogy előttem írták,akkor nem kellene.Jobb szeretem az irányító,domináns pasikat.Papucs csávóktól ki ráz a hideg .Egy férfi legyen férfi!
2013. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lemaradt 21/L
2013. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ízlés dolga.

Én például nem tagadom, hogy fontos hogy tapasztalt legyen. És határozott. Bár ez inkább jellem, mint tapasztalat kérdése. Volt olyannal is dolgom, akinek én voltam az első, mégis határozottan és nagyon férfiasan viselkedett.

De például a tesómat meg kimondottan az ilyen kis félénk srácok izgatják. Sokat beszélgetünk erről, képtelenek vagyunk megérteni egymás álláspontját.


De nem is kell. Nem vagyunk egyformák :)

2013. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem irányítgatni a csajokat, nem is bírom az olyan csajt, aki maga akar irányítgatni engem, de én úgy nézek ki mint egy kisfiú, emiatt a csajoknak nem vagyok az esete, egy kevés kivételtől eltekitntve. Szóval a külső számít leginákbb, utána meg már szinte mindedgy, ahány csaj, annyiféle elvárás a jellemre, de a külső általában ugyanaz.
2013. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Külsőre is elvileg mindenkinek más az esete a csajoknál, ezt mondják a lányok.
2013. júl. 22. 22:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint ahogy minden pasinak más az esete így igen minden lánynak is. Persze népszerű típusok mindkét nemnél vannak, de ettől függetlenül nincs két egyforma ízlésű ember.
2013. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!