Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tegyek? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Körül belül 2 és fél hónapja össze jöttem egy nagyon szép lánnyal, de sajnos mára már nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szerettem volna. Le írom mi is a problémám: 1: Mentek dumák arról hogy csal! (Indokom: Minden nap velem akar lenni és minden áldott percben írogat) Akkor szerintetek csal? 2:El mentünk egy buliba haverokkal, ő is el jött a barátival és nem is foglalkozott velem egész éjjel, csak amikor le ütöttem a gyereket akivel táncolt. Ezt hogy vegyem fel? 4: Tegnap el mentünk egy buliba, de sajnos megint csak az történt hogy egyszer oda jött, adott egy csókot át ölelt és el is viharzott a bnőjével.
2014. jan. 19. 14:05
 1/4 anonim válasza:

Szerintem beszélj vele üljetek le kettesben. Ha ő a beszélgetéshez nem viszonyul komolyan akkor szerintem hagynotok kéne. Ismerkedjetek másokkal, mert ha valaki igazán szeret valakit az arra szakít is időt nem pedig faképnél hagyja

14/L

2014. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen paraszt vagy, hogy megversz egy embert csak azért, mert táncolni mert vele, ne csodálkozz ha kidob. talán neked kellett volna foglalkozni vele. A következő bulin meg nem akart szégyenkezni veled, ilyen egyszerű
2014. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ott még is odáig volt értem akkor most?
2014. jan. 19. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlproblémázod ezt az egészet. Szerintem nem vagytok egymáshoz láncolva. csal, nem csal? bízol benne? ha te megbízol benne akkor ez elég. Beszéljétek meg, mert mindenhol vannak problémák de mások meg tudják oldani és szerintem nektek is menni fog ;)
2014. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!