Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szeretem, de neki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szeretem, de neki csak arra kellek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba, de neki csak arra kellek.

:((( 17/L


2014. jan. 19. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Rinyálj.
2014. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod így vagy keresel mást. Ennyi :)
2014. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk tartsd meg az önbecsülésedet és ne hagyd, hogy egy olcsó kis szextárgy legyél. Keress valaki mást, aki megbecsül.
2014. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a sírást! Ha valaki sír, csak az a megoldás van, hogy megszakítod vele a kapcsolatot.

Persze lehet a suli társad, oké oké, akkor sem kell beszélned vele. ENNYI. Rinyát fejezd be! Nem te vagy az első, és nem is az utolsó akivel ez történik, csak tudni kell helyesen kezelni.

2014. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, mit írunk. Meg fog dugni, te pedig hónapokig fogsz utána sírni.
2014. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!