Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ugyanúgy megbecsüljön, mint régen?

Figyelt kérdés
Valami megváltozott, valószínű a haverok hatására, akikkel sokat van együtt. Azért szerettem meg ennyire, mert nem olyan volt, mint a kortársai, komolyabb, intelligensebb, tisztelt engem a végtelenségig. 1-2 hónapja azonban kissé bunkó lett, nagyképű, eljátssza, hogy "nem kell lelkizni", holott ő hihetetlen érzékeny belül. Most kifele mutatja menő mácsót. Ha szólok, összeveszünk. Mit csináljak? Hogy kicsit "kapálózzon" értem? Hogy értékeljen? Hogy féljen elveszíteni? 2 éve tart ez a dolog, annyira jó volt...Nem akarom hogy vége legyen. De nem tudom vele megbeszélni.
2014. jan. 19. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2 éve tart nálatok ez az állapot?
2014. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg te is nézz magadba.


Ha megvolt, hagyd ott. Ha akar, kiveri a hisztit és javít a hozzáállásán.

2014. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem. Minden oké volt, ez az állapot pár hónapja tart, amióta abba a hülye nagyképű bandába került. Mintha visszafejlődött volna. Nekem ez így nem jó. Ő már nem az, aki volt. Szakítsak? De nagyon szeretem...
2014. jan. 19. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:

A dolgok változnak, a szerelem elmúlik, és csak egy hisztis lányka marad előtte.... Ha még rá is "játszol", eredményt nem érsz el.

Állítsd tények elé, hogy ha ez így marad, te ebből nem kérsz (hiszen akkor tényleg nem, nem igaz?). Ha ezt is félvállról veszi, láthatod, mennyit érsz neki, és lehet menni....

2014. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy féljen elveszíteni? Félelemből nem tudsz érzést kicsiholni a másikból.Az értékelést meg eddig kellett volna kiérdemelned.
2014. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:

És te úgy gondolod, hogy veled semmi probléma sincs?

Amúgy egy kapcsolat 2 emberen múlik, nem csak az 1-ik félnek kell tennie érte.


Ha úgy érzed h te nagyon tökéletesen csinálsz mindent akkor beszéld meg vele ezt, azaz ugyanezt mond el neki, amit ide leírtál.

2014. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 Van valaki akihez több bizalma van mint hozzád? Őt kérd meg.
2014. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez most úgy tűnik h tőle elvársz mindent de te nem igazán teszel semmit.

A nőnek is kell "teperni" ahogy egy férfinak. Ahogy már írták, mind a 2 félnek kell.

2014. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha ilyen marad vele maradnál? Mert , ha igen és vele maradsz csak te mész tönkre rövid távon.
2014. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!