Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ajándék lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ajándék lenne karácsonyra? (Lányok nektek tetszene? )

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy piros, szív formájú ládikába beleteszek egy plüssel bevont csukló bilincset. (19/F, ő is 19)
2009. dec. 2. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

tök jó :D csak ne a szülei előtt add át neki!

18L

2009. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
kimondotan latok benne fantaziat... nekem nagyon bejonne, foleg ha lehetne is azonnal hasznalni! :p 22/L
2009. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Személy szerint nyakörvnek jobban örülnék, de ez nem mérvadó, mert ilyen tekintetben nem vagyok átlagos :))

Ha szeretnétek kipróbálni a bilincset, akkor jó ötlet, ha nem, akkor rossz.

23/sub L

2009. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 igabcsy ***** válasza:

Ez attól függ, hogy a barátnőd örülne-e neki.

Te ismered, gondolom már beszéltetek ilyen témáról. De ha esetleg prűd vagy szégyenlős, akkor ne karácsonyra és ne minden előzmény nélkül.

Személy szerint én örülnék neki. :-)

2009. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, hát hogyha már volt szó róla és úgy állt a témához, hogy oké, akkor szupi! Viszont ha nem, akkor találj ki mást! :)

Amúgy kedves 0:00-s válaszoló mi az a "23/sub L" ? Köszi...

2009. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

00:27-nek

23 éves, szubmisszív, lány. Ha jól sejtem, a szubmisszív volt a kérdéses részlet :)

00:00

2009. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogy jó ajándék-e, az attól függ, hogy miért adod.

Ha a barátnőm már mondjuk régóta v bilincsre, vagy nagyon szereti az ilyen dolgokat, akkor jó ajándék.

De ha még soha nem került szóba köztetek ez a megbilincselős játék, és gyakorlatilag csak a te fantáziád indította el ezt az ötletet, akkor szerintem hülyeség. Sőt, tovább mennék hogy mi, de inkább azt nem írom :)

A lényeg, hogy te ismered a barátnődet, és a kapcsolatotokat, ezért neked kell felmérni, hogy ő mennyire van benne ebben a témában.


Én személy szerint nem lennék elragadtatva ettől az ajándéktól. Jobban örülnék egy csillogó ékszernek, vagy egy kiskutyának. :)

2009. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, 24/N
2009. dec. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Spékeld meg egy tubus gépzsírral és kész a tökéletes ajándék!:)
2009. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
adjál neki 6 kilós kutyaláncot és kötözd ki.ne a saját érdekeid nézd,hogy most éppen hogy akarod megbaszni hanem rá is figyelj észlény
2009. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!