Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak, fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak, fontosabb a kollégája, mint én?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok már 5 éve van egy kapcsolatom,együtt élünk,a barátomnak semmi nem tetszik sohasem,én dolgozom,de neki nem elég az a pénz amit keresek130.000 ft,mindig kiabál velem,pedig itthonra én veszek mindent,nem is ez a lényeg,hanem az,hogy van egy kollégája,aki mindennap át jön játszani,én mindennap szépen kitakarítok,én vittem ki a karácsonyfát is,tegnap a kollégája bele lépet véletlen egy karácsonyfatüskébe,ebből én akkora lecseszést kaptam.Hogy söpörjek jobban össze,mert Krisztián bele lépet egy tüskébe,hát bocsánat hogy nem tudtam rendesen össze söpörni,hogy van a lakásba 1-1 tüske:( most elment a kollégájához,jönnek vissza játszani ide hozzánk,most megparancsolta,hogy söpörjek jobban össze! de rám kiabált nagyon..:( most már vagy 3 órája takarítok,de félek,ha mégis belelép 1 tüskébe én azért mit fogok kapni.

Én a haverjával is tök kedves vagyok,a szentestét is megengedtem,hogy itt tölthesse,csak már sírva takarítok..:( nagyon veszekedett velem ezért..:'(



2014. jan. 19. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de ez nem párkapcsolat, hanem rabszolgatartás. Egyébként meg erősen elgondolkoznék a helyedben, nem homoszexuális/biszexuális esetleg a párom, és nem csal-e meg ezzel a bizonyos barátjával.
2014. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Írj privit.:(


Talán meleg a barátod,hogy nem a csajával foglalkozik?

Mi az hogy játszani megy át?

nem értem:/

2014. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

amúgy igen erre énis gondoltam.

Csak nagyon rosszul esik,hogy kiabál velem,ez a haverja mindig is fontosabb volt neki,mint én

És tegnap,hogy még hangoztatta,hogy jaj bele léptem 1 tűskébe,ebből tudtam hogy olyat fogok kapni a fejemre..:S

de ha ma is át jön hozzánk,és belelép,vissza fogok szólni..már nem bírom:S

2014. jan. 19. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyel drágám! Nem kötelező ám kapcsolatban lenni, mikor fogja fel a pici agyad??? Itt rinyálsz, pedig a megoldás eeeeléggé kézenfekvő. Bocsi, de nem sajnállak, mert nem vagy hozzá láncolna ehhez az emberhez. Ha nem tetszik valami, húzzál el izibe!
2014. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ps3,meg Xbox-on játszanak..
2014. jan. 19. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:

priviben elmondom mit lehet ilyenkor csinálni

és meghallgatlak,mert itt azért több van gondolom:(

2014. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre meg bőg, mintha nem az ő választása lenne......

Vedd már a kezedbe az életed! -.-

2014. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Azt ki is hagytam a válaszomból, hogy ha nekem lenne olyan párom, aki egy barátja előtt ilyen szinten megaláz, hogy üvöltözik velem és takarításra KÉNYSZERÍT, abban a pillanatban nekiállnék csomagolni és egy életre ott hagynám.

A drága párod egyáltalán nem becsül téged, csak azért tart, hogy szolgáld..

2014. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gonosz lenni, de ha eltűröd, meg is érdemled.
2014. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

Istenem, de MIÉRT KELL az ilyet eltűrni???ááááááááááááá...

argh....

magamba tudnék marni ilyenkor komolyan.

2014. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!