Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire zavarna titeket, ha egy telken, de külön házban kéne élnetek anyósotokkal?

Figyelt kérdés
Egymás melletti két ház, ugyanazon a telken.
2014. jan. 20. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt benne részem, 3 évig bírtam, utána menekültem onnan!


Jobb teljesen külön!

2014. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbáltam, köszike!

6 évig ment majd tönkre tette a kapcsolatom is!

Fuss, menekülj!!

Komolyan...nem jó ötlet

27N

2014. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon zavarna! A saját szüleimmel sem lakom együtt, egymás mellett, pedig nagyon jóban vagyunk és imádom őket.

Így tuti nem lenne magánélet és mindenbe beleszólna, bármikor átjárkálhatna.

2014. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az számít különköltözésnek, ha "nem lehet papucsban átmenni".
2014. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem rohangaszna at az anyos allandoan, nekem tetszene. Kesobb vigyazhat a gyerekekre, meg kesobb mi vigyazhatnank ra, amikor mar beteg es raszorul. (senkit nem raknek idosek otthonaba) Hiszek a tobbgeneracios otthonokban, es a klasszikus csalad modellben, de ehhez azert kell egy jofej anyos is.
2014. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon! A szüleim a mai napig így élnek a nagymamámmal, szörnyű! Biztosan nem mennék bele. Pedig intelligens nő, de rengeteg problémát okoz a dolog.
2014. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ahhoz, hogy ne legyenek később összetűzések, apró dolgokból kirobbanó veszekedések (mert így szokott lenni), ahhoz nagyon magas érzelmi intelligenciával kell rendelkeznie a feleknek, valamint rugalmas attitűddel.

Ez nagyon nagyon ritka.

Másképp garantált a cirkusz.

2014. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ki van zárva!!!


A szüleim kapcsolatára örökre rányomta a bélyegét, hogy szemben lakik az apukám anyja. Apa is megutálta a saját anyját, mi meg a nagyanyánkat, úgy elmérgesedett végére a kapcsolat. És mindezt miért? Mert a mama abba is beleszólt, amibe nem kellett volna. (Egyszer be akartuk vakoltatni a SAJÁT házunkat, ami a mamának nem tetszett és aláírást kezdett gyűjteni a szomszédoktól, hogy ne tehessük meg. :D)


Nem szabad közel lenni az anyóshoz.

2014. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy lehet e normálisan élni mellette vagy sem.


pl Mi a férjemmel : anyukámmal meg a nővéremmel élünk egy házban, de le vagyunk választva belülről, és külön bejáratunk van. Nem tudunk átmenni egymáshoz, csak a kerten keresztül.


Tehát nincs egy légtér, viszont teljesen külön ház sem. Csak el vagyunk választva.


Jól megvagyunk. Világosak a szabályok,(nincs átmászkálás egymáshoz állandóan, zárt ajtók vannak. Ha akarnak valamit szólnak , vagy ha mi akarunk valamit szólunk és csókolom. Néha kapunk még főtt lakát is ha anyu túl sokat főz, és mi is odaadunk ezt azt ha úgy van...

Illetve ha elmennek, vagy mi elmegyünk akkor szólunk, mert jobb tudni hogy ki van otthon...ezt így beszéltük meg.


Van magánéletünk, viszont nincs lakbér és felesben megy a rezsi, ami azért nem utolsó szempont spórolás szempontjából:) Így pl nyáron 10-15 ezerbe kerülnek a számlák. Télen meg max 30 ezer.


Hitelbe nem fogjuk verni magunkat azért hogy még a halálunk után is törleszteni kelljen...A nővéremmel közös lakással meg úgy voltam, hogy csak mert én férjhez mentem, nekem nincsen jogom odamenni lakni és elvenni tőle...


És anyuéknak is jobb így, mert nagy lett volna a ház kettejüknek, és ezzel rajtuk is segítünk , meg magunkon is.


Ha anyóssal is lehetne így élni, és nem kezdene el hívatlanul bepofátlankodni, és hasonlók akkor simán.


Ha egy légtér van azt a saját családommal sem vállalom, nem hogy anyóssal:)


A sógornőm meg a férje éltek anyósommal egy légteres lakásban. Úgy hogy volt anyós, az ő élettársa, a fiatalabbik sógornőm,

Aztán az idősebbik sógornőm, a férje, meg a nő kislánya.


Mind ez egy 2 szobás lakásban, ahol folyton balhéztak amiért megcsalják egymást mindig, ordítoztak, stb...anyós ki is dobta őket. Egyrészt ezért, másrészt azért mert folyton könyörögnie kellett hogy adja már oda a részüket a rezsiből, mert a csaj magától sose adott egy fillért se.


Na így nem élnék senkivel együtt. Csak ha el vagyunk választva, és betartja a szabályokat.


27/N

2014. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!