Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben nyilvánul meg ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg ha valaki éretlen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok azt mondják éretlen vagyok hozzá

2014. jan. 20. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azokat, akik ezt mondják?
2014. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem mondják meg kérdeztem sokszor tőlük
2014. jan. 20. 13:42
 3/9 anonim válasza:

Sok dolog miatt lehetne ezt mondani.

Ha többen is ezt mondják olyanok akik ismernek téged akkor igazuk lehet. Az okot is ők tudják, nem az ismeretlenek.

2014. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenki éretlen egy kapcsolatra, az ember egész életében keresi a kapcsolatot. A kapcsolat az nem valami cél, hanem egy állandó kihívás, egy folytonos lehetőség, amivel vagy élsz, vagy nem.


Rendszerint ilyen marhaságokat akkor mondanak, amikor nem szimpatikus benned valami, és egy jól hangzó, de közben meglehetősen megalázó frázist akarnak ellőni.

2014. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:
Pl. ha hülyeségekkel foglalkozol, nem vagy képes hűségesnek lenni, felelősséget vállalni, kiállni magadért és másokért, hajlamos vagy hisztizésre, fennakadsz apróságokon. Ezekben a dolgokban nem árt fejlődni, ha párkapcsolatra vágysz. De ha mázlid van akkor találkozol olyannal, aki segítségedre is van a fejlődésben.
2014. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hogy az a kábel, amit a routerbe dugsz, még zöld.
2014. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy pl,ha van egy barátnőd,és a haverok mindig az elsők.Vagy bármi más.Nem vele beszélsz meg dolgokat,hanem másokkal.
2014. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi egyik se jellemző rám
2014. jan. 20. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Az exem pl éretlen volt normális kapcsolatra. 1 év alatt teljesen tönkrement a kapcsolatunk.


Eljegyzés után teljesen megváltozott. El kezdte mondani hogy nem állhatok szóba a fiú osztálytársaimmal. Ne mászkáljak el a barátnőimmel, csak ha ő engedélyezi:D

Teátrális féltékenységi jeleneteket rendezett a semmire..., és hisztizett ha nem az volt amit ő akart,és hasonló dolgok.

A végén megcsalt, megütött, és még ő volt felháborodva, hogy visszaütöttem és aztán szakítottam vele véglegesen.


Aki így viselkedik az szerintem nem normális, és nem való neki kapcsolat. Fel kell nőnie. Vagy meg kell gyógyulnia mert elmebeteg.


27/N

2014. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!