Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, ti is éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti is éreztétek már azt, hogy szükségetek lenne egy nőre, egy kapcsolatra, de a sok csalódás miatt belefáradtatok, és képtelenek vagytok egy kicsit is hajtani értük, azaz a következő nőért?

Figyelt kérdés

Túl vagyok már sok-sok csalódáson. Mindig olyan nőkért tepertem, amikből végül nem lett semmi. Nem érzem, hogy valamit rontottam volna, nehéz ugyan beismernem, de ezek szerint nem jöttem be azoknak a nőknek. Rendben felfogtam. Viszont hogy korosodom, úgy kezdek mintha egyre türelmetlenebbé válni, és nem tudom magam lekötni hónapokig valaki érdekében, aki iránt többet érzek. Hiába gondolok többet a nőről, hogy kapcsolat lehetne belőle, de egyszerűen nem megy, kitartásomat vesztettem.


Volt már olyan érzésetek, éreztétek már úgy, hogy átok sz_r egyedül lenni, és olyan jó lenne egy gyönyörű hölggyel kapcsolatban élni, de egyszerűen hetekkel, hónapokkal később belefáradtok az állandó udvarolgatásba, találkozásokba, beszélgetésekbe?


2014. jan. 14. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

engem 1 csaj szopat itt de nagyon.


3 szor találkoztunk kértem, h nyisson nem nyit.


elmenekül a saját szerepjátékos világába és játszadozik az emberek érzéseivel..őúgy, hogy ő magáról azt hiszi ő szent mária.


belevertem ma 3 baszott nagy szöget a karomba..sirnom kell..széttéptem a pénzemet...megakarok halni.

nmegygyűlöltem a nőket és őt is 1 kicsit.

2014. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van időd és erőd ezt ide leírni, akkor tenni is van időd ellene. És mennyi az a "korosodom"? 23év?:)
2014. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szöget a karodba???? na te se vagy tiszta..... hát nem vagy te Jézus:D
2014. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: Szia!! 28 éves vagyok, úgyhogy nem látom helyét cinikusságnak. Azt mire érted, hogy lehetne időm tenni valamit ellene? Erőltetés nélkül spontán szoktam hölgyekkel ismerkedni, és például tavaly szerelmes is voltam nagyon egy olyan nőbe, aki sokáig kérette magát, de hónapokig húzódott és végül lassan letettem róla. Azt mondta utólag (néhány hónappal később találkoztunk újra), hogy ő sérelmezte azt, hogy nem voltam elég kitartó.
2014. jan. 14. 00:25
 5/8 anonim válasza:
én is így vagyok most hogy bele fáradtam az egészbe. Én most úgy vagyok hogy pihizek, nem kergetem az egészet ha jön egy bele vágom. Meg szerintem ez mindig akkor jön mikor az ember nem számít rá.
2014. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én aktuálisan élvezem az egyedüllétet. Így is van elég ember, aki elvonja a figyelmemet a tanulásról, nincs szükségem még olyasvalakire is, aki a napom 100%-át igényelné, mikor neki éppen megfelel.


Viszont nem tudom hogy lehet ebbe belefáradni. Mit vársz akkor a hosszú távú kapcsolattól, ha ennyitől kifáradsz?

2014. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül. Én is hasonló cipőben járok. Ráadásul nekem a kinézet az sokadlagos szempont. Én csak egy átlagos kinézetű, értelmes hölgyet keresek.


Kimerültem én már rendesen. Amikor újrapróbálkozok másnál, akkor próbálok erőt gyűjteni az elején.

2014. jan. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 28-at se mondanám korosodásnak, a férfiaknál ez másképp megy :) pl. a pasim is 28 lesz, és nem igazán ugrál érte h pl.eljegyezzen.. bár neki még nincs melója, mert elhúzta az egyetemet. na látod, ezekszerint nem csak itt sírsz, hanem teszel is ellene, ez már jó :)))) ha kapcsolatot akarsz, akkor viszont egyszerű a képlet, ne fáradj bele... mert ha látja h nem is akarod te ezt igazán, akk le fog lépni, ami meg kinek jó??
2014. jan. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!