Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Mit tegyek? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit tegyek? Már nagyon zavar

Figyelt kérdés
Nos van egy barátnőm. Nem rég jöttünk össze. Én nagyon szeretem őt, de én nem érzem azt, hogy ő szeretne engem. Mindig mondom neki, hogy szeretlek, meg stb. Facebookon is ha írom neki akkor xd :DDD meg minden. Egy pár napja volt egy olyan pletyka, hogy ő csak fogadásból jár velem, nem is szeret... És én először ezt nem hittem el, de egyre jobban kezdem hinni, hogy igen is, igaz. Én nagyon szeretem őt, nem akarom elveszíteni. Mit tegyek? Tanács?

2014. jan. 20. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
leülsz vele azt megbeszélitek. Mit kell ezen bonyolítani? Ha sunyít akkor egyértelmű a dolog
2014. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyi idosek vagytok?

eloszor beszeld meg vele ezeket..

aztan ha nem erti meg, ugyanilyen gyerekes lesz, dobd, nem er annyit, hidd el!;))

2014. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szembesítsd a dologgal, látni fogod a reakcióján, hogy mi a helyzet. Egyébként szerintem gyanúsan viselkedik, nagyon nem vesz téged komolyan.
2014. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

meg csokolozni sem akar...

elkezdi h nem szeret csokolozni...

2014. jan. 21. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor poénból jött össze veled , hajítsd ki a faszba had lepődjön meg
2014. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!