Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mit tehetnék engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit tehetnék engem már nagyon zavar?!

Figyelt kérdés

Szerintetek mit tegyek?! A barátom amikor barátainkkal vagyunk és én puszit nyomok az arcára vagy megcsókolom vagy átölelem mindig mondja a többieknek;srácok a barátnőm megint rám izgult és a többiek nevetnek oké még az első 2 poénnál elmegy de mikor minden egyes alkalommal akkor már kicsit idegesít és zavar...pedig már jeleket is "küldtem" felé hogy ez nekem nem tetszik sőt mondtam is de egyből más témát hozott fel...

16/L



2014. jan. 15. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne jeleket küldj, hanem mondd el őszintén, egyértelműen, hogy neked ez rosszul esik. Ha más témát hoz fel, térj rá vissza, mondd el újra, hogy neked rosszul esik. (Ne vádaskodva, számonkérve, hanem azt mondd, hogy TE mit érzel ezzel kapcsolatban!)
2014. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát kérdezd meg tőle kerek-perec hogy miért zavarja ha nyilvánosan fejezed ki az érzelmeidet. mert szerintem valamiért zavarja, csak viccesen próbálja kifejezni.

szokott neked mások előtt puszit adni? mert ha nem akkor itt a bibi.

2014. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha a magánéleteteket nem nyilvánosan élnétek? nem kéne ölelgetni meg csókolgatni a haverok előtt, ennyi.
2014. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szokott és nem éljük ott de azért néha jól esik ha csak úgy simán kapok egy puszit vagy megölel és köszi a válaszokat
2014. jan. 16. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!