Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar engem, hogy a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar engem, hogy a pasimnak ilyen az egyik lány barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem vagyok féltékeny a lányra. nem ismerem, de tudom, hogy tényleg csak barátok. mind 17 évesek vagyunk.


viszont a csaj számomra elég furcsán viselkedik... mindig beszámol a pasimnak, hogy éppen megjött neki, milyen időközönként maszturbál, hogyan csinálja, stb... engem ez eléggé zavar. nekem is vannak fiú barátaim, mégsem mondom nekik, hogy képzeld, ma megjött, tegnap így meg úgy ujjaztam meg magam, egy hete volt a legutóbbi, meg ilyenek...


mondtam már a pasimnak, hogy zavar, de ő azt mondta, nem ő kérte, hogy mondja el. mit tegyek? nem ismerem a lányt, nem szeretnék ráírni.


2014. jan. 17. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor semmit.
2014. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátodat, hogy állítsa le.
2014. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hat, eleg fura a csaj...

ha meg akarja kapni a baratod, akkor epp nem a legjobb taktika a menstruaciorol beszamolni neki ))

2014. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mit mondjon neki? hogy többet ne mondja el ezeket a dolgokat? szóval ez nem lenne bántó egy kicsit?
2014. jan. 17. 17:18
 5/11 A kérdező kommentje:
nem akar semmit a barátomtól :) vagyis remélem! de nem hiszem :)
2014. jan. 17. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer Barátok, elmondhatja neki, hogy "Te, figyelj, ez mind szép és jó, de nem érdekel és visszafoghatnád kicsit magad." Vagy valami hasonló. Ebbe most mi a bántó?
2014. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó, köszi :)
2014. jan. 17. 17:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is szívesen hallgatnám, ha a lányismerőseim a masztizásukról beszélnének...
2014. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vond kérdőre a pasidat, hogy erre csorgatja a nyálát? Mert akkor rád nincs is szükség ehhez és jöhetsz akkor pl. hozzám dugni :DDD (csak viccelek).


A barátodnak legyen annyi töke, hogy elküldi a ribit, amikor az bepróbálkozik. (pl. "ez rám tartozik?", "not my problem", "figyi, oké, megbeszéltük" :DD) stb. A "pasid" nem pasi, csak egy kis beszélő kisfiú akkor, akit csóvál a farka.

2014. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pretty_Fighter ***** válasza:

A barátok mindent elmondanak egymásnak.Te nem szoktad a barátnődnek mondani,hogy jaj basszus tegnap jött meg? Vagy kitárgyalni egy barátnőddel,hogy milyet masztiztál?

Csak mert ők is barátok.:) Habár én nem ismerem a csajt,se a barátodat.De simán van ilyen.:)

2014. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!