Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, járnátok egy extra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok egy extra intelligens pszichopata sráccal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a szó szoros értelmében pszichopata, akkor nem. Félek, engem is megviselne... Enyhébb lelki, mentális probléma (pl depresszió, pánikbetegség) viszont nem kizáró ok.
2014. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
18%

egy,pszihopata,hogylehet,inteligens?miközbe,ba..a,a,

kecskét,irodalmat,olvas?

2014. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én simán:D
2014. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

pszichopata??? hát persze :DD hogyne többel is

hogy majd aztán feldaraboljon a konyhában

2014. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
ez a felmérés melyik brit kutatóintézetnek készül?
2014. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt izraeli tudósok bizonyították be.
2014. jan. 20. 23:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2014. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Passiflora ***** válasza:

Nem, soha. Az egyik legjobb barátnőmnek sajnos volt ezzel kapcsolatban tapasztalata. A pasi szintén extra intelligens, abszolút megnyerő fellépésű, aki mindenkiben jó benyomást és bizalmat keltett, és "tapadtak rá" a nők.


A barátnőmnek (annak ellenére, hogy egy kifejezetten okos nő) kb. egy év kellett ahhoz, hogy egyáltalán felismerje, hogy a férfi pszichopata.


Az utolsó pár hónap, és a szakításuk utáni időszak is egy rémálom volt a számára, amit senkinek nem kívánok.


Nyilván mint minden pszichés betegségnek, ennek is vannak súlyosabb és kevésbé súlyosabb formái, de én nem vagyok adrenalin függő, úgyhogy ha tudnám valakiről, messziről elkerülém.


(Függetlenül attól, hogy a 99,99 %-uk valószínűleg nem arra hajt, hogy feldaraboljon valakit, mint a filmekben, hanem teljesen másra.)

2014. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit bizonyítottak be izraeli tudósok?
2014. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább az: mit nem?
2014. jan. 20. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!