Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy egy nő ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChrisStone kérdése:

Létezik hogy egy nő ennyire alattomos legyen?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel amikor összejöttem olyan aranyos volt velem mint azelőtt egyetlen egy nő sem az életemben. Elutaztam egy hónapra és a születésnapomat a családomnál töltötte meg ilyenek. Aztán hazajöttem és mivel ő egyetemre jár, hazament a családjához. Azelőtt azt mondta hogy az apukája nem engedi sehova de amíg otthon volt, kimaradt éjszakára meg ilyenek és azt vettem észre hogy próbál szívatni meg nevetni rajtam hogy én hívogatom. Mit gondoltok?

2014. jan. 21. 01:19
 1/6 Grim13 ***** válasza:
93%
ühm ühm .... "akkor higgyél nőnek amikor ló legel a sírján", anyám erre azt mondta hogy fiam! még akkor se!
2014. jan. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy jön ki az egész mintha hobbiból csinálná! De nagyon meg fogom ezért szívatni! :)
2014. jan. 21. 01:29
 3/6 Grim13 ***** válasza:
nem hiszem hogy jó ötlet ... inkább hagyd a pics_ba, idegesebb lesz hogy miért sz @rod le mintha megszívatnád
2014. jan. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
A nők hihetetlen gonoszak tudnak lenni.
2014. jan. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha kijövök teljesen ebből a dologból akkor akarom eldönteni. Azelőtt egyszer szívatott meg egy nő de ő csak szimplán azért mert meg volt kurvulva, ez pedig úgy jön ki mintha kiszámolt volna mindent meg összegyűjtötte az infókat rólam és utána eldöntötte hogy nincs nekem annyi pénzem hogy velem szenvedjen. Ha ez így volt akkor tartozom ennyivel a férfitársadalomnak hogy visszaadjam! :) Akármennyire sem fog már érdekelni utána.
2014. jan. 21. 01:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen kifogod az ilyen csajokat, akkor lehet, hogy a te készülékedben van a hiba. Nem őt kéne szívatni, hanem neked összekapni magad, hogy a következő nőd normális legyen.


Ennek legyen elég annyi, hogy kidobod. Ha ezt nem érzi elég megalázónak, akkor akár fejre is állhatsz, akkor se lesz meghatva tőled.

2014. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!