Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarban vagyok nekem tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarban vagyok nekem tetsző nők jelenlétében. Bárhol, bármikor! Elpirulok, rá se merek nézni, satöbbi. Hogyan lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

22 vagyok, mindig is így volt. Ha tetszik egy csaj, azonnal meglátszik rajtam. Írok szituációkat:


- Megyek az utcán, jön egy jó csaj. Nem bírom megállni hogy nézzem. Aztán elkezd önkéntelenül vigyorogni a fejem, aztán meg visszanéz és elpirulok, tiszta zavarba jövök


- Ismerős csaj, régóta tetszik. Ha egy helyen vagyunk, össze-vissza kezdek beszélni, nem magamat adom. Már többen mondták. De ösztönből olyan jó benyomást akarok rá tenni, hogy igazából nem is ismer.


- Elmentem fodrászhoz, tiszta csinos csaj. Ugye mint minden fodrász kedvesen beszélgetni próbál. Fejem tiszta izzadt lett, elpirultam és rá se mertem nézni végig még tükörből se. Végig az járt a fejemben hogy mikor tudok már elmenni innen. Izzadtak az ujjaim, hebegtem mindenfélét. Félreértettem a kérdései felét, azt se tudtam hol vagyok.


Kb. ezt váltják ki belőlem a nők. Amúgy munka terén és barátok között magabiztos vagyok. Nem vagyok olyan csúnya se, sportosan izmos. Szóval elvileg nem kéne mitől tartanom. Barátnőm eddig csak úgy volt, ha engem szedtek fel, de már 1 éve semmi. Haverok már fogják a fejüket hogy milyen ziccereket kihagyok a töketlenkedésem miatt. Próbáltak már leitatni, akkor mégrosszabb a helyzet.


Ha olyan nővel kell beszélni aki nem jön be, akkor semmi gond, magabiztosan, lehengerlően (állítólag) tudok bemutatkozni. Ezekből sok olyan helyzet lett, hogy több ilyen csaj is akart tőlem valamit. De akikkel így el tudok lenni, azok nem vonzanak egyáltalán. Egy-kettővel megpróbáltam kapcsolatot, de nem éreztem a vonzalmat és nem akartam becsapni őket.



2014. jan. 21. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést. :D Csak én lány vagyok. Velem is ez van, ha ott van az a srác a közelembe, aki tetszik, akkor végem van, mint a botnak. Nem adom önmagamat, elpirulok, hülyén reagálok...
2014. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,mint te kérdező.Nem vagy egyedül,nyugi.A csaj,aki tetszik(g.ecijónő,10/10-es)nem is ismerhet meg engem valójában,mert Sosem úgy viselkedem,ahogy szoktam,amikor ő ott van.Nagyon elveszi az önbizalmam...Sar érzés h soha nem kaphatom meg Őt....
2014. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam.. :D

Amikor már nagyon kezdett elegem lenni az egészből valami hirtelen felindulásból elképzeltem, hogy ez kívülről hogy nézhet ki. Nem gáz akkor sem tartottam gáznak, sokkal inkább marha viccesnek :D Ne haragudj de ahogy olvastam a kérdésedet is végig mosolyogtam :D Na lényeg a lényeg azután úgy döntöttem, hogy teszek az egészre és már csak röhögtem magamon miket bénázok össze vissza.. :D Egy idő után ez az egész átment lazaságba és megszűnt az egész :)

Próbáld meg elolvasni a kérdésedet meg amiket leírtál úgy mintha nem te írtad volna hátha beválik ;)

2014. jan. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"22 vagyok, mindig is így volt."

mindig is 22 voltál?..érdekes

de hadjuk a hülyeséget...

pua.hu\blog\

ez nekem sokat segitett..de én jobb helyzetben vagyok mert még csak 16 vagyok

2014. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!